Jump to content

  Locked Dywizja coL przejęta przez C9


  fazer
   Share

  Recommended Posts

  Transfer dywizji Counter-Strike: Global Offensivez compLexity Gaming do innej amerykańskiej organizacji, Cloud9 wydaje się już być przesądzony. Na oficjalnej stronie internetowej drużyny C9 dodana została bowiem zakładka, na której zobaczyć możemy skład CS:GO. Pierwsze wzmianki o tym, że dojść może do takiego transferu pojawiły się kilka dni temu. Żadna ze stron nie potwierdziła jeszcze przejścia owego zespołu.

  c9ss.png

  Semphisowi, shroudowi, Hiko, n0thingowi i sgaresowi kontrakty z compLexity kończą się jutro. Kilka dni temu informowaliśmy Was o tym, że zawodnicy ci nie są zadowoleni ze współpracy z tą organizacją, choć z zewnątrz wszystko wskazywało na to, że układa się ona wzorowo.

  Do północnoamerykańskiej drużyny niedawno z ofertą zgłosili się menadżerowie C9. Ta była tak atrakcyjna, że dotychczasowi gracze coL od razu poinformowali o tym swojego ówczesnego pracodawcę. Ten - o czym mówił jednemu z anglojęzycznych serwisów - życzył swoim podopiecznym wszystkiego najlepszego w najbliższej przyszłości.

  Oficjalna informacja o transferze powinna pojawić się jutro lub dopiero w niedzielę.

  classic_cloud9jpg_c8dd156e3b49fc638689099b6ddd9789.jpg

  cybersport.pl

  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!