Jump to content

  Locked Opisy Broni


  AdamK
   Share

  Recommended Posts

  • Cała zawartość 7
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

  Top Posters In This Topic

  Najpopularniejsze posty

  Nóż - Podstawa broń TT oraz CT. Gdy w twojej broni skończy się amunicja, jedyną bronią którą możesz zabić wroga to jest nóż. Tego przedmiotu nie można wyrzucić! Granaty: Granat HE wybuchowy. Gdy d

  Nóż - Podstawa broń TT oraz CT. Gdy w twojej broni skończy się amunicja, jedyną bronią którą możesz zabić wroga to jest nóż. Tego przedmiotu nie można wyrzucić!

  Granaty:

  Granat HE wybuchowy. Gdy dobrze trafisz w wroga możesz zabrać mu aż od 60-70 hp. Bardzo przydatna rzecz jeśli chodzi o dobicie wroga.

  Flash, oślepia wrogów, jeśli chodzi o strategię bardzo dobra rzecz jeśli chcesz zaatakować przeciwników z zaskoczenia.

  Najlepiej rzucić go o ziemię koło swoich wrogów i ukryć się w innym pomieszczeniu, żeby uniknąć oślepienia własnego.

  Smoke, bardzo przydatna rzecz jeśli atakowania za mgły. Ten granat wytwarza dym który uniemożliwia dobrą widoczność wroga.

  Pistolety:

  Glock to podstawowa broń TT, jest to, jednak najgorszy broń w całym Counter Strike. Zaletą tej broni jest tylko duży magazynek który mieści dużo naboi.

  USP, podstawowa broń CT. Posiada tłumik który można założyć w każdej chwili, jest to jednak lepszy pistolet niż podstawowej broni TT tzc. Glock.

  P228. Broń przydatna, szybko szczelna, celna oraz jej obrażenia są jedne z lepszych z rodzai pistoletów. Broń posiada magazynek oraz 12 naboi .

  Desert Eagle, przez wielu najlepszy pistolet w grze. Celny pistolet który zadaję bardzo duże obrażenia. Przez strzał w głowę pada się natychmiastowo. Broń, jednak nie jest dla ludzi początkujących ponieważ z tej broni nie strzela się szybko, tylko najlepiej przeczekać i pocelować i być pewien, że na pewno trafisz. Broń posiada magazynek + 7 naboi .

  FiveseveN pistolet dostępny tylko dla CT. Podobny do P228, także jest szybko szczelny tylko jego obrażenia są mniejsze. Posiada duży magazynek + 20 naboi. Ogólnie, nie polecam.

  Dual Elites, beretty dostępne są tylko dla TT. Mają dużą siłę jeśli chodzi o obrażenia i także mają duży magazynek + 30 naboi. Szybko szczelna broń z której możemy szybko pokonać przeciwnika.

  SMG:

  Uzi, dostępne tylko dla drużyny TT. Bardzo dobra broń, chociaż wymaga specyficznego podejścia do gry. ponieważ jest lekka i szybkostrzelna. Posiada 30 naboi i nawet duży magazynek.

  TMP, przez wielu graczy nazywana jest wiertarką. Broń dostępna tylko do drużyny CT. Szybko strzela, ma mniejszy rozrzut, ale obrażenia nie są za bardzo śmiertelne. Dobra broń, jeśli chodzi o zaskoczenie przeciwnika.

  MP5. Najlepsza opcja z SMG. Tania broń i skuteczna, dość silna i celna. Najlepiej z bliska strzelać seriami.

  UMP. To takie MP5 tylko ciut mocniejsza siła ognia, ale za to wolniej strzela. Jeśli chodzi o magazynek jest dosyć duży + broń posiada 25 naboi.

  P90. Bardzo ciekawa broń która jest dobrą bronią jeśli chodzi o strzały seriami, ponieważ posiada duży magazynek + 50 naboi.

  Shotguny:

  M3, bardzo popularna broń. Broń posiada 8 naboi, jednakże bardzo długo strzela, jednakże na bliską odległość jest nie do pokonania.

  XM1014, autopompa, 7naboi, można szybciej strzelać, nawet ogniem ciągłym, ale nie polecam tego sposobu bo siedem naboi szybko się skończy

  Karabiny:

  AK47. Jedna z najbardziej popularnych broni w Counter Strike. Broń dostępna tylko dla drużyny TT, która ma duży rozrzut, jednak obrażenia są bardzo mocne. Dobra broń na tak zwane stykówki.

  Gail, dostępny tylko dla Terro, jest tani, słabszy od AK i mniej celny, ale posiada za to magazynek na 35 naboi. Dobra broń jeśli nie stać Cię na AK no i czasem nawet lepsza od AK w ciasnych lokacjach gdyż ma mniejszy odrzut i większy magazynek.

  M4A1, kolejna z także bardzo popularnych broni, jednak dostępna tylko dla CT. Ma na prawdę mniejszy rozrzut niż AK47, która posiada także duże obrażenia. Dobra broń na odległość, jednak na stykówki nie jest także taka zła. Broń posiada tłumik który można zakładać w każdej chwili.

  Famas, broń dostępna tylko do CT. Jest to świetna broń z której także możemy strzelać seriami. Nie za duży rozrzut, także posiada broń spore obrażenia. Famas posiada 25 naboi oraz duży magazynek.

  SG552, broń dostępna tylko do TT, tak zwana broń medyka. Dosyć dziwaczna broń, ponieważ posiada jeden zoom. Średni rozrzut, ale obrażenia nie są zbyt słabe.

  Steyr Aug, odpowiednik sg255 tylko dla CT. Aug, posiada także jeden zoom i jego obrażenia i rozrzut jest praktycznie taki sam jak SG552. Broń nadaję się do kampienia oraz do strzelania z zaskoczenia. Spory magazynek.

  Scout, karabin snajperski, tani i celny. Strzał ze scouta w korpus odbiera 71hp. To tańsza alternatywa dla snajpera, który nie ma na AWM.

  AWP, broń snajperska dla ludzi którzy mają duży refleks. Jeden strzał to od razu śmierć. Strzał w głowę może wynieść obrażeń ponad 400. Ważne jest żebyś wymierzył dokładnie zanim oddasz strzał bo rate of fire jest bardzo niski dla tej broni.

  G3/SG-1, tylko TT. Popularna autolama. Broń zablokowana na wielu serwerach ponieważ gra się nią zbyt łatwo. Strzela się podobnie jak ze Scouta, ale strzela się ogniem ciągłym. Spory magazynek i 20 naboi.

  M249, bardzo droga broń ale jest bardzo dobra. Wielu graczy tą broń nazywa krową. Jest to idealna broń na tak zwane stykówki, ponieważ zadaje ona bardzo duże obrażenia. Na duże odległości jest bardzo kiepska, ponieważ jej rozrzut jest bardzo wielka.

  Link to comment
  Share on other sites

  Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
  Sign In lub Create an account, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
  Link to comment
  Share on other sites

  • 4 months later...
  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!