Jump to content

  Locked EPS 8: drugi dzień Strefy Kibica w M1 Czeladź


  qushu.
   Share

  Recommended Posts

  Turnieje, konkursy, dobra zabawa i wspólne oglądanie transmisji z pojedynków najlepszych drużyn League of Legends w ESL Pro Series 8 - to tylko niektóre atrakcje, które czekały na Was wczoraj w M1Czeladź. Dziś jest kolejna okazja do spotkania się z innymi miłośnikami sportów elektronicznych, tym razem jednak będziecie mogli obejrzeć zmagania Counter-Strike: Global Offensive.

  Wczoraj mogliśmy obejrzeć dwa mecze LoL-a. W pierwszym Kappa Team ograł Exilio Gaming, szybko rozprawiając się ze swoim przeciwnikiem. Pojedynek ten zakończył się w ponad 20 minut. W drugim starciu spotkali się przedstawiciele Reason Gaming i noMercy. Po wyrównanej walce lepsi okazali się reprezentanci tej pierwszej organizacji, którzy już są niemal pewni udziału w lanowym finale EPS 8.

  Dziś będziemy świadkami pojedynków Counter-Strike: Global Offensive. O kolejne punkty zagrają między innymi gracze Virtus.pro, których czekają dwa mecze. Zobaczcie harmonogram piątej kolejki EPS 8 w CS:GO:

  • 15:00 - myRevenge - HyperShots
  • 16:00 - Virtus.pro - Klanowa Nazwa Robocza
  • 17:00 - Virtus.pro - Dobry&Gaming

  Wszystkie spotkania będą transmitowane prosto ze studia ESL.TV Polska, a komentarzem zajmą się Maciej "Morgen" Żuchowski i Łukasz "PRAWUs" Ganczewski. Zachęcamy do wspólnego kibicowania, a także odwiedzenia M1 Czeladź, gdzie czeka mnóstwo atrakcji.

  Na miejscu możecie wziąć udział w licznych turniejach i konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, wśród których są bony podarunkowe do wykorzystania w Centrach Handlowych M1, sprzęt od SteelSeries, a także gadżety od ESL Polska.

  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!