Jump to content

  Locked Loord zmienia barwy!


  fazer
   Share

  Recommended Posts

  • Cała zawartość 8
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

  Top Posters In This Topic

  Najpopularniejsze posty

  Zaskakująca informacja dotarła do nas zDobrego&Gamingu. Z zespołem żegna się jego najbardziej utytułowany zawodnik - Mariusz "Loord" Cybulski. Wielokrotny mistrz świata w Counter-Strike'u postano

  kRYSTAL to ogarnij sobie meczyk na YT jak grał jeszcze w ESC xd

  Andy to jest teamMIX

  Zaskakująca informacja dotarła do nas zDobrego&Gamingu. Z zespołem żegna się jego najbardziej utytułowany zawodnik - Mariusz "Loord" Cybulski. Wielokrotny mistrz świata w Counter-Strike'u postanowił zmienić barwy i od teraz będzie reprezentował Inshock, czyli zespół do którego nie tak dawno dołączył inny gracz D&G - Bartosz "Hyper" Wolny. Już niedługo pierwszy sprawdzian odświeżonego składu.

  Zespół najpierw wyjedzie na bootcamp, który ma pomóc w przygotowaniu do nadchodzącego Poznań Computer Sport Games 2014 zaplanowanego na 31 maja i 1 czerwca. Dla Mariusza "Loorda" Cybulskiego zawody w Poznaniu będą pierwszym sprawdzianem lanowym po rozstaniu się z Neo, TaZem, Pashą i kubenem.

  Zaskakująca zmiana barw wpłynie też na skład Dobrego&Gamingu. Tego jeszcze oficjalnie nie znamy, ale wszystko wskazuje na to, że do D&G dołączą szpero i mouz. Dziś zespół ten wystąpi w kwalifikacjach do ESL Pro Series 8, więc wszystkiego dowiemy się już niebawem!

  cybersport.pl

  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!