Jump to content

  Locked Zebrano 25 000 euro, zespół Neo najlepszy


  fazer
   Share

  Recommended Posts

  classic_go4balkanjpg_aa7e7dd462bf12171167a2dca5c737b5.jpg

  Wczoraj rozegrany został charytatywny turniej w Counter-Strike: Global Offensive. W zawodach udział wzięło udział wielu znanych graczy, a najlepszy okazał się zespół Neo. Oglądający mogli poprzez specjalny serwis internetowy przekazywać dowolne kwoty pieniędzy, które następnie trafią do ofiar powodzi na Bałkanach. W jeden dzień e-sportowej społeczności udało się uzbierać aż 25 000€.

  Formacja Filipa Kubskiego - Go4Balkan pokonała najpierw zespół Go4Bosnia. W wielkim finale zmierzyła się z kolei Go4Serbia i wygrała 2:0. Ważniejsze od wyników rozgrywek jest jednak wsparcie, jakie społeczność okazała powodzianom.

  W ciągu kilkunastu godzin udało się uzbierać ponad 25 000€, co jest znakomitym wynikiem. Warto zaznaczyć jednak, że cała akcja jeszcze się nie skończyła i pieniądze nadal możecie przekazywać między innymi tutaj. Wszyscy ofiarodawcy wciąż mają szansę na wygranie sprzętu dla graczy, jak i fantów podpisanych przez tak znane persony jak markeloff czy GeT_RiGhT.

  Na koniec dodamy post Wiktora "TaZa" Wojtasa, który nie ukrywał zadowolenia z tego, jak przebiegło całe wydarzenie.

  Thank you guys for watching the games... It was very important for whole community to show that we care, double thanks to all who donated, or will donate I would also like to thank Pita for inviting me to play in this event, thank you for this chance, hope it will help! Here is something specialy for you, enjoy!
  
  Dziękuje że oglądaliście...to było bardzo ważne dla całego społeczeństwa sportów elektronicznych aby pokazać że jesteśmy z ludźmi którzy ucierpieli na Bałkanach, to było coś specjalnego. Podwójne dzięki dla tych którzy przelali pieniążki na ten cel albo przeleją A w załączniku macie coś specjalnie dla Was.
  http://www.hltv.org/news/12482-video-taz-vs-go4croatia
  

  cybersport.pl

  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!