Jump to content

  Locked Turniej charytatywny na rzecz powodzian z Bałkanów już dziś


  fazer
   Share

  Recommended Posts

  • Cała zawartość 12
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

  Top Posters In This Topic

  Najpopularniejsze posty

  Jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że gracze Counter-Strike: Global Offensive zdecydowali się na pomoc ofiarom powodzi na Bałkanach. Z tamtego regionu ucierpiały przede wszystkim Bośnia, Chorwa

  Jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że gracze Counter-Strike: Global Offensive zdecydowali się na pomoc ofiarom powodzi na Bałkanach. Z tamtego regionu ucierpiały przede wszystkim Bośnia, Chorwacja oraz Serbia. Już dzisiaj rozegrany zostanie internetowy turniej charytatywny, w którym zmierzą się najlepsi zawodnicy z całego Starego Kontynentu, a my - widzowie - będziemy mogli pomóc im w zbieraniu pieniędzy.

  #Go4Balkan

  Neo , GeT_RiGhT , eksen , twist , SpawN

  #Go4Bosnia

  Xizt , Snax , pita , ScreaM , zet

  #Go4Croatia

  byali , Fiffleren , jw , GuardiaN , zAAz

  #Go4Serbia

  Taz , f0rest , seized , LEGIJA , Delpan

  Drużyna Go4Balkan w pierwszym meczu zmierzy się z Go4Bosnia. Ten wystartuje dzisiaj o 15:00. Drugi pojedynek, pomiędzy Go4Croatia i Go4Sebia zaplanowano z kolei na godzinę 18:30. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to finał rozpocznie się o 21:00. Na mecze te dostępnych będzie kilka streamów. Na transmisję zdecydował się między innymi komentator ESL.TV Polska, pl.gif Łukasz "PRAWUs" Ganczewski, którego kanał znajdziecie tutaj.

  Podczas meczów każdy z nas będzie mógł przekazać pieniądze, które trafią do ofiar powodzi. Osoby, które wesprą powodzian będą miały szansę wygrać wartościowe nagrody od firm, które zdecydowały się na współpracę. Kiedy tylko pojawi się informacja o tym, gdzie przekazywać można pieniądze - poinformujemy Was o tym.

  cybersport.pl

  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!