Jump to content

  Locked Piąta kolejka LCS EU w Wembley Arena!


  Brelok
   Share

  Recommended Posts

  classic_wembleyjpg_a48d746a0011a4933675e946edf0ffa6.jpg

  Podczas trzeciego sezonu rozgrywki League of Legends Championship Series Europe odwiedziły wiele ciakwych miejsc, jak chicażby Teneryfa czy szwedzkie Jönköping. Firma Riot Games, która odpowiada za te zawody wraz z rozpoczęciem letniej edycji LCS EU postanowiła powrócić do tego pomysłu. Zapowiedziano właśnie, że piąta kolejka prestiżowego turnieju zostanie rozegrana w Wembley Arena!

  Zazwyczaj rozgrywki LCS EU odbywają się w Niemczech, w Kolonii. Podczas piątej rundy pojedynków tendencja ta zmieni się i wszyscy gracze oraz komentatorzy udadzą się do stolicy Anglii, Londynu. Zmagania najlepszych europejskich cyberatletów odbędą się wówczas w Wembley Arenie. Hala ta pomieścić może prawie 13 000 osób. Liczba ta robi naprawdę spore wrażenie. Obiekt wykorzystywany był w celach koncertowych, a także sportowych - między innymi podczas Igrzysk Olimpijskich w 2012 roku.

  Piąta kolejka LCS EU Summer Split zaplanowana została na 21 - 22 czerwca. Na chwilę obecną nie mamy więcej informacji na temat tego wydarzenia.

  Cybersport.pl

  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!