Jump to content

  Locked Powalcz o nagrody w turnieju CS:GO Powered by LG!


  Brelok
   Share

  Recommended Posts

  classic_200x130_lg_cyber_csgojpg_c08cbf54bc04b44d217d25ab2c942eaa.jpg

  Czekając na start Ligi Cybersport, mamy dla Was pierwszą atrakcję, związaną z naszą współpracą z firmą LG Electronics Polska (LG). Uruchamiamy turniej Counter-Strike: Global Offensive Powered by LG, w którym uczestnicy rywalizować będą 1 na 1. Na najlepszych graczy czekają cenne nagrody, w tym monitor LG 25UM65, smartphone oraz nagrywarka DVD. Poznajcie zasady i weźcie udział w rozgrywkach!

  Do zawodow może zapisać się każdy. Zostaną one podzielone na cztery turnieje eliminacyjne, w których wyłonimy łącznie ośmiu zawodników. Ci zagrają w wielkim finale, gdzie na najlepszych czekają cenne nagrody. Ich podział prezentuje się następująco:

  zloto.gif 1 miejsce - LG 25UM65 ULTRAPANORAMICZNY 21:9

  srebro.gif 2 miejsce - LG Swift L7 II P710

  braz.gif 3 miejsce - LG GP50NW40

  LG-nagrody.jpg

  Jest o co walczyć, dlatego zachęcamy do zapisów, rywalizacji, a przede wszystkim wspólnej zabawy. Turnieje eliminacyjne odbędą się kolejno: 26 maja, 29 maja, 2 czerwca, 5 czerwca, zaś wielki finał zaplanowano na 8 czerwca. Emocji na pewno nie zabraknie!

  W związku z turniejem uruchomiliśmy też specjalną stronę, na której znajdziecie wszystkie potrzebne informacje. Zachęcamy do odwiedzania:

  Cybersport.pl

  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!