Jump to content
Sign in to follow this  
fazer

Kolejny sezon IEM bez CS:GO

3 posts in this topic

Recommended Posts

Oficjalnie potwierdzono, że dziewiąty sezon Intel Extreme Masters odbędzie się bez udziału Counter Strike: Global Offensive. Taką informację na swoim twitterze podał Paul "ReDeYe" Chaloner - główny komentator imprezy. To już drugi sezon z rzędu, podczas gdy na Intel Extreme Masters brakuje CS:GO i w kolejnym także go zabraknie. Popularna produkcja valve nie jest mile widziana w krajach azjatyckich, gdzie League of Legends oraz StarCraft 2 jest potęgą na rynku gier. Już w marcu, na łamach naszego serwisu informowaliśmy Was o możliwości braku CS'a na IEM, kiedy to Michał "Carmac" Blicharz wypowiedział się na temat obecności tego tytułu na tym evencie. Jak mówi Paul Chaloner, bez obecności CS:GO na IEM gra cały czas ma świetlaną przyszłość i cały czas będzie się rozwijać.

IEM jest globalną rozgrywką, a scena Counter Strike'a nie jest tak silna na całym świecie. - Paul Chaloner

allplay.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale to działa w ten sposób ze nie będzie IEM'a a bedzię np EMS ONE tak jak było w Katowicach. Za dużo kasy w kolo tego jest i za duże firmy to sponsorują żeby takich zawodów zabrakło na IEM'ach w europie . Chociaż w Azji może nie być, jakiś super teamów tam nie ma ... w sumie nie znam żadnego

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×