Jump to content
Losowanie Gier #13 - Sonic!!!! Read more... ×
Sign in to follow this  
fazer

ALSEN Team ponownie z dywizją CS:GO

1 post in this topic

Recommended Posts

Dobra wiadomość nadchodzi do nas z ALSEN Team. Polska organizacja po raz kolejny postanowiła zainwestować w dywizję Counter-Strike: Global Offensive, tym razem przyjmując pod swoje skrzydła zespół, do niedawna występujący w barwach xTAL Gaming. Gra tam między innymi Norbert "Norbiak" Baiński, którego drużyny mogliśmy oglądać w wielu znanych organizacjach.

Tym razem jego formacja występowała we wspomnianym gamingu. Później pojawiła się informacja, że Norbiak i jego koledzy dołączają do GF-Gaming. Ta współpraca nie trwała jednak długo, bo zakończyła się zaledwie po kilku dniach. Dziś po raz kolejny poinformowano, że ex. xTAL znalazło nową organizację. Tym razem zespół trafił pod banderę ALSEN Team.

Nowy skład CS:GO w tej organizacji prezentuje się następująco:

pl.gif Mateusz "matty" Kołodziejczyk

pl.gif Damian "diamon" Żarski

pl.gif Karol "rallen" Radowicz

pl.gif Norbert "Norbiak" Bagiński

pl.gif Michał "michi" Majkowski

Pierwszym sprawdzianem najnowszego nabytku ALSEN będzie nadchodzący turniej Poznań Computer Sport Games 2014. Jak zespół poradzi sobie w stolicy województwa wielkopolskiego? Przekonamy się już 31 maja - 1 czerwca.

cybersport.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×