Jump to content
Sign in to follow this  
`Połamany

Firma - przeciwko kurestwu i upadkowi zasad

10 posts in this topic

Recommended Posts

zajebista nuta, nuta za czasów starej firmy teraz moim skromnym zdaniem to syf. Boski się sprzedał, a popek debil z tadkiem idą za nim jak za wodzem

zajebista nuta ! zawsze jak jakas kur*a mnie wk*wi to sobie tego slucham. firma na propsie cale zycie jp! hwdp zsd klo mnf dse

" kur*a mnie wk*wi " "firma na propsie cale zycie jp! hwdp zsd klo mnf dse" mocne słowa jak na 15 latka, nie pogadasz...

• + rep 1

no statystyczny wiek sluchacza firmy ;c a tak serio to kto cie tak oklamał ?

gyzy. teraz ci wytłumaczę wszystko łopatologicznie bo inaczej do ludzi tego pokroju się nie da. Jako że firma jest słuchana w większości przez różnych ludzi z marginesu społecznego (ćpuny, alkoholicy debile) fajnie jest używać ironii http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia jakbyś nie wiedział co to znaczy. Nie mam 15 lat. mam 19 jakbyś nie wiedział ile to to policz wszystkie palce u OBU rąk dwa razy i odejmij jeden.

"spina, odwiedziny plus" Ogen Dogen

macie problemy ;D Firme słucha się nawet we więzieniach, po tym jak firma wydała album gdy kali siedział w kryminale. Firma ma przegłos na całą polskę. Lecz jak juz wspominałem zepsuli się i robią wszystko na siłe.

no a w więzieniach to siedzą sami bezbronni ludzie... przecież te ich teksty są drewniane

Synek, nie musisz mi wysyłać tłumaczeń wyrazów ponieważ stawiam iż mam wyższe wykształcenie niż Ty ( już raz Ci o tym wspominałem) nie dorastasz mi nawet do pięt, wiek Twój podał mi jeden z właścicieli sieci, więc wiesz :) a za te słowa "teraz ci wytłumaczę wszystko łopatologicznie bo inaczej do ludzi tego pokroju się nie da. " a za te słowa to powinieneś mieć warnika, lecz nie chce być tym złym :)

najpierw napisałeś "zajebista nuta ! zawsze jak jakas kur*a mnie wk*wi to sobie tego slucham. firma na propsie cale zycie jp! hwdp zsd klo mnf dse"

a następnie to: "Jako że firma jest słuchana w większości przez różnych ludzi z marginesu społecznego (ćpuny, alkoholicy debile)" więc sam teraz się domyśl ( jeśli jesteś na tyle mądry) co o Tobie pomyślą ludzie na forum, jaki jesteś może tak będzie bardziej zrozumiale dla Ciebie :)

• + rep 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice