Jump to content
Sign in to follow this  
shabby.

FUT 14

31 posts in this topic

Recommended Posts

Witam. Tak oto wygląda mój skład w FUT 14 :

http://www.futhead.com/14/squads/11838076/

Chciałbym się dowiedzieć kogo mogę zmienić. Cena do 40 tysięcy. Wiem że to nie jest bug wie ile, ale nie jestem zwolennikiem kupowania coinsów, bo nie mam z tego żadnej satysfakcji. Gram 9 sezon w 3 lidze i jak na razie jest dobrze. Mój następny planowany zakup to IF Bony. Proszę o proponowanie tylko sprawdzonych zawodników.

bramkarz narazie wystarczy obrona jest stabilna potem można kupić kogoś na lewą obrone. pomoc też masz dobrą jedynie def. pomocnik do zmiany, ale najpierw dokup napastnika dobrego bo bony według mnie nie jest tutaj zbyt dobry. nie powiem ci kogo dokładnie kupić bo w fut nie gram.

Znaczy Bony gra u mnie ponieważ ma 99 siły, 95 wytrzymałości, oraz 86 główek, co robi z niego tak zwaną "świnię", ale myślę nad zakupem Suareza, ponieważ mam już troszkę uzbierałem.

suarez myślę że był by lepszy ale faktycznie w ataku przydaje się ktoś silniejszy a nie wiem ile dokładnie suarez ma w sile i wytrzymałości. osobiście wolał bym uzbierać wicej hajsu i kupić naprawdę napastnika klasy światowej

Suarez w tej grze gra bardzo dobrze, a co do napastnika klasy światowej to kogo miałeś na myśli ? Van Persi ? Aguero ?

aguero, messi, neymar, ibra itd.

Messi 2 mln coins w przeliczeniu na PLN około 400 złoty, Ibra to samo. Ale Ty pisałeś że grasz normalnie nie fut, więc może polecisz mi młodego bramkarza do Zagłębia.

A ile chcesz przeznaczyć na tego zawodnika ;) i czy chodzi ci o tryb menadżera? bo ja jak grałem lechem to uzbierałem sobie na courtoisa

Tak gram menadżera i gdzieś około 2 milinów bo teraz w zimowym okienku chciałbym kupić Khumalo, na środek, a Gliwa, jak to Gliwa nie jest najlepszy xD

to ci nie doradzę bo ja zawsze w dwa pierwsze sezony słabszym klubem nikogo nie kupuje bo nie ma sensu. oszczędzam i wtedy po 2 sezonach kupuje gwiazdy

A więc tak za BoNy -Jovetic

Wiliam-Schurle Kozak

Navas-Nani lub IF Nasri

Ramires-Fellaini

i jeżeli chcesz to za Eto;o -Sturridge *@ overol bo tez jest 80

Okej teraz tak. Shurle miałem w niemiecki składzie i szczerze mówiąc Wiliamowi nie dorównuje, ani dryblingiem, ani szybkością. Co do Fellainiego miałem go na początku za bardzo drewniany moim zdaniem. Navas - Nani, pomyślę, ale nie wiem dlaczego dałeś IF Nasri jak on jest ŚP/ŚPO. Za Bonego - Jovetić też pomyślę.

sr ale na 2 lige to jest za słabe. Teraz i tak sprzedałem cały ten BPL bo się wkurzyłem bo przegrałem mecz xD Robię sobie Ligue 1 :D

2 liga online?

Jak chcesz moge ci zrobić skład z Ligue one tylko do ilu k czy kk?

za maxwela możesz dać totsa lub IF Bedimo a za alvesa fanni zajebisty murzyn a za cavani falcao bo cavani nie umie sie przepychac a za cabyue cos takiego to mozesz dać Matuidiego a na bramce rufier tots na wysztkie zmiany wydasz max ok 50 k ale warto

falcao jest warty 50k. IF Bedimo 30k. Rufier gorszy starystykami od Sirugu, a Alves jeden z najlepszych obrońców w tej grze.

no nie wiem ja mialem tamtych i byli poprostu zarąbisci ale jak chcesz nie bede cb zmuszał

wiesz co ja i mój kumpel graliśmy lacazette i to gówno gra ale jak chce to może być a za cavaniego falcao bo cavaniego każdy przepchnie

Cavani właśnie u mnie gra bardzo dobrze. Co do Lacazetta to chciałbym zobaczyć jak gra, bo statystyki ma bardzo dobre. Cabella już kupiony :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice