Jump to content

  Locked shox zasila Clan-Mystik


  fazer
   Share

  Recommended Posts

  Pod koniec ubiegłego miesiąca pojawiła się szokująca wręcz wiadomość dotycząca wymiany jednego z zawodników fr.gif Titan. Transfer, którego prawdopodobnie nikt się nie spodziewał, nastąpił po słabych występach francusko-belgijskiej ekipy na ESL One Katowice 2014 oraz podczas Copenhagen Games 2014. Wówczas drużynę opuścił fr.gif Richard "shox" Papillon. Jeden z najlepszych graczy na świecie znalazł nową ekipę.

  Plotki o tym, że shox zasilić może właśnie fr.gif Clan-Mystik krążyły odkąd opuścił Titan. Pojawiały się one na internetowych forach tematycznych oraz kilku serwisach. Dopiero dziś owe wiadomości zostały potwierdzone przez obie strony i tym samym Richard Papillon stał się pełnoprawnym zawodnikiem CM.

  Warto także zaznaczyć, że shox zajął miejsce zwolnione przez fr.gif Kenny''ego "kennyS" Schruba. Ten zakontraktowany został przez Titan. Można zatem powiedzieć, że transfer ten odbył się na zasadzie wymiany graczy przez dwa zespoły.

  Oświadczenie Richarda "shox" Papillona:

  Dzisiaj zasilam szeregi Clan-Mystik. Mam nadzieję swoim doświadczeniem pomóc tej drużynie i chciałbym, byśmy razem pokazali się z jak najlepszej strony. Na koniec chciałbym podziękować także zarządowi Clan-Mystik oraz firmie Zowie.

  Aktualny skład Clan-Mystik:

  • fr.gif Michael "HaRts" Zanatta
  • fr.gif Fabien "kioShiMa" Fiey
  • fr.gif Gordon "Sf" Giry
  • fr.gif Robin "GMX" Stahmen
  • fr.gif Richard "shox" Papillon

  cybersport.pl

  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!