Jump to content
Sign in to follow this  
fazer

shox zasila Clan-Mystik

1 post in this topic

Recommended Posts

Pod koniec ubiegłego miesiąca pojawiła się szokująca wręcz wiadomość dotycząca wymiany jednego z zawodników fr.gif Titan. Transfer, którego prawdopodobnie nikt się nie spodziewał, nastąpił po słabych występach francusko-belgijskiej ekipy na ESL One Katowice 2014 oraz podczas Copenhagen Games 2014. Wówczas drużynę opuścił fr.gif Richard "shox" Papillon. Jeden z najlepszych graczy na świecie znalazł nową ekipę.

Plotki o tym, że shox zasilić może właśnie fr.gif Clan-Mystik krążyły odkąd opuścił Titan. Pojawiały się one na internetowych forach tematycznych oraz kilku serwisach. Dopiero dziś owe wiadomości zostały potwierdzone przez obie strony i tym samym Richard Papillon stał się pełnoprawnym zawodnikiem CM.

Warto także zaznaczyć, że shox zajął miejsce zwolnione przez fr.gif Kenny''ego "kennyS" Schruba. Ten zakontraktowany został przez Titan. Można zatem powiedzieć, że transfer ten odbył się na zasadzie wymiany graczy przez dwa zespoły.

Oświadczenie Richarda "shox" Papillona:

Dzisiaj zasilam szeregi Clan-Mystik. Mam nadzieję swoim doświadczeniem pomóc tej drużynie i chciałbym, byśmy razem pokazali się z jak najlepszej strony. Na koniec chciałbym podziękować także zarządowi Clan-Mystik oraz firmie Zowie.

Aktualny skład Clan-Mystik:

  • fr.gif Michael "HaRts" Zanatta
  • fr.gif Fabien "kioShiMa" Fiey
  • fr.gif Gordon "Sf" Giry
  • fr.gif Robin "GMX" Stahmen
  • fr.gif Richard "shox" Papillon

cybersport.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×