Jump to content

  Locked NiP rozstaje się z drużyną; Zorozero tymczasowo zawiesza karierę


  fazer
   Share

  Recommended Posts

  Dywizji League of Legends reprezentującej barwy Ninjas in Pyjamas nie poszło najlepiej w turnieju promocyjnym do League of Legends Championship Series Europe. Jej zawodnicy musieli w barażowym starciu uznać wyższość broniącego się przed spadkiem zespołu Millenium. Menadżerowie skandynawskiej organizacji poinformowali wczoraj o tym, że zakończyli współpracę z tą właśnie formacją.

  no.gif Erlend "nukeduck" Våtevik Holm w oświadczeniu napisał, że czegoś takiego można się było spodziewać. Zawodnik przyznał, że gdyby udało im się awansować to nadal graliby w tym składzie. Podziękował także swoim, co wyraźnie zaznaczył, byłym kolegom z drużyny co można zrozumieć jako rozpad tej ekipy życząc im jednocześnie wszystkiego dobrego w najbliższej przyszłości.

  Były skład Ninjas in Pyjamas:

  • dk.gif Morten “Zorozero” Rosenquist - Top
  • se.gif Johan “Hulberto” Johansson
  • no.gif Erlend “nukeduck” Våtevik Holm
  • cz.gif Aleš “Freeze” Kněžínek
  • es.gif Alfonso “Mithy” Aguirre Rodriguez

  Jeden z byłych graczy owej drużyny, dk.gif Morten "Zorozero" Rosenquist zapowiedział tymczasowe zawieszenie swojej kariery. Toplaner uznawany był za jednego z najlepszych na Starym Kontynencie. Po tym jak us.gif CLG opuścił us.gif Zach "Nien" Malhas mówiło się, że to właśnie Duńczyk zajmie jego miejsce. Teraz wiemy, że skupi się on na nauce.

  cybersport.pl

  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!