Jump to content
Losowanie Gier #13 - Sonic!!!! Read more... ×
Sign in to follow this  
fazer

NiP rozstaje się z drużyną; Zorozero tymczasowo zawiesza karierę

1 post in this topic

Recommended Posts

Dywizji League of Legends reprezentującej barwy Ninjas in Pyjamas nie poszło najlepiej w turnieju promocyjnym do League of Legends Championship Series Europe. Jej zawodnicy musieli w barażowym starciu uznać wyższość broniącego się przed spadkiem zespołu Millenium. Menadżerowie skandynawskiej organizacji poinformowali wczoraj o tym, że zakończyli współpracę z tą właśnie formacją.

no.gif Erlend "nukeduck" Våtevik Holm w oświadczeniu napisał, że czegoś takiego można się było spodziewać. Zawodnik przyznał, że gdyby udało im się awansować to nadal graliby w tym składzie. Podziękował także swoim, co wyraźnie zaznaczył, byłym kolegom z drużyny co można zrozumieć jako rozpad tej ekipy życząc im jednocześnie wszystkiego dobrego w najbliższej przyszłości.

Były skład Ninjas in Pyjamas:

  • dk.gif Morten “Zorozero” Rosenquist - Top
  • se.gif Johan “Hulberto” Johansson
  • no.gif Erlend “nukeduck” Våtevik Holm
  • cz.gif Aleš “Freeze” Kněžínek
  • es.gif Alfonso “Mithy” Aguirre Rodriguez

Jeden z byłych graczy owej drużyny, dk.gif Morten "Zorozero" Rosenquist zapowiedział tymczasowe zawieszenie swojej kariery. Toplaner uznawany był za jednego z najlepszych na Starym Kontynencie. Po tym jak us.gif CLG opuścił us.gif Zach "Nien" Malhas mówiło się, że to właśnie Duńczyk zajmie jego miejsce. Teraz wiemy, że skupi się on na nauce.

cybersport.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×