Jump to content
Sign in to follow this  
shabby.

Prośba o diete

21 posts in this topic

Recommended Posts

Imię: Maciek

Waga: 75

Wzrost: 185

Staż treningowy: Zaczynam

Cel treningu: Wzmocnienie brzucha, bicepsa, tricepsa.

Możliwy koszt do wydania: Obojętnie, ale myślę że do 70 zł.

Brzuch trenuję już od kilku tygodni więc już tam się coś robi, zależy mi bardziej na rękach i ramionach.

Jeśli masz 16 lat i zaczynasz trenować, to nie bierz żadnych odżywek i innych chuji muji. Przez około 4 msc musisz wydobyć z mięśni tyle ile one same są w stanie dać ( jeśli treningi będą intensywne), jeśli zaczniesz brać, zatrzymasz rozwój mięśni i za parę lat możesz mieć zamiast mięśni to flaczki :)) A dietę powinien rozpisać Ci Perce, odemnie tylko tyle, żebyś jadł jak najczęściej. Szczególnie jakiegoś kurczaczka, nabiał i suróweczki :) ( w moim przypadku to pomogło 2 tyg 10 kg :) z tym że jadłem co 1,5/2 h )

Odżywek jeszcze nie próbowałem i dzięki za radę. Co do intensywności treningów, to o to nie mam co sie martwić, ponieważ mam trening piłkarski 5 razy w tygodniu + to co robię aby wzmocnić tkankę mięśniową. To czekam na dietę.

nie taki trening mialem na mysli, bardziej chodzilo mi o siłkę ;)) ja chodze 3 lub 5 razy w tygodniu i to nazywam intensywnym treningiem ;))

Ja Ci zrobię dietę ;)

Co do odżywek, Maksiu ma w po części racji, ale najwyżej... gainerek ;)

Dietę rozpiszę dzisiaj po południu lub jutro z rana ;)

Teraz mam jazdy, także ZW :D

• + rep 1

Ja dodam od siebie.

Czy jesteś pewien, że będziesz się do takiej stosował ?

Jest dużo osób co się angażują, a potem rezygnują, bo nie dobre, bo nie mam czasu.

Masz być do tego zmotywowany :), pytanie czy jesteś wystarczająco :P

Jestem zmotywowany, tylko ciężko zrobić jakąś redukcje masy, jeśli nie ma się diety, która mi zapewni odpowiednią masę do "zbicia".

Cajmerta pomysł to niech rozpisuje, jeszcze jedna dieta stoi od marca i czeka na rozpisanie :)

ale pamiętaj o pewnych zasadach:
- pierwszy posiłek do 1h po przebudzeniu
- każdy kolejny 2-4h od poprzedniego
- potreningowo do 1h po wysilku (nie od razu, ok 30min po ew. banan od razu)
- przy czym ostatni posiłek 1-3h przed snem

A co do Ciebie andy to po części masz racje.
Suplementy typu kreatyna, boostery, testosteron etc.
dopiero po tym aż nie będziesz miał maksymalnych przyrostów ze swojej diety, a gainery, białko, carbo itp. jeśli nie masz czasu na posiłek to zastępujesz go na szybko 'posiłkiem w płynie'. Tak, napisałem testosteron ale to zupełnie inna bajka. Testosteron w wieku 25-30 lat ok, wcześniej nie - tak młody organizm sam produkuje sporą ilość i masz aż nadmiar testosteronu. Jesteś w kwiecie wieku więc nawet o tym nie masz co myśleć. Jeżeli bardzo Cię interesuje świat kulturystów i masz chęci do ćwiczenia to zajrzyj
na stronę sfd.pl tam masz wszystkie informacje i ciekawostki jakie byłyby Ci potrzebne. 70 zł na dietę to trochę mało i szczerze to wątpię, że cajmert się zmieści w tych kosztach. Sam za swoją płace 500zł miesięcznie a i tak do końca jej nie stosuje z braku środków na nią. Mam znajomych co 1500zł miesięcznie wydają na nią i mają w bicku po 55cm :) Tak więc powodzenia i dużej motywacji życzę do treningów.

Znaczy nie chodziło mi że 70 miesięcznie, źle zrozumiałem pytanie :)

Co do kulturystyki to mnie bardziej interesuje tylko wyrzeźbienie ciała do tego stopnia, aby wyglądało to dobrze.

Niby jaka dieta od marca stoi?

Dieta pod redukcję czy masę?

Guest ςιριѕ aқa. мa∂zιa

Nie lubię połykać lodów czy to źle?:D

• + rep 1

za 70 zl to mozna kupic sobie 7 opakowani mleka w proszku jedeno masz na 3 razy ;PPPPP

Ja miałem taką motywacje że w 2 tyg zrobiłem brzuch xD

Ćwiczenie jakie wykonywałem to a6w [aerobiczna szóstka weidera ]

Trochę jednak te ćwiczenie szkodzi na kręgosłup.

+ 100 pompek dziennie xD

Okej diety nie dostałem, a więc od kilku dni samemu sobie takową "dietę" zrobiłem. Może opiszę i prosiłbym o jakieś poprawki jeżeli trzeba będzie.

Śniadanie :

Lekki posiłek typu : Jajecznica ( bez tłuszczu, czyli na żadnym maśle, czy mięsie ), lub czarny chleb z jakimś warzywem/serem.

Drugie śniadanie : Ryż

Obiad : Jakieś mięso ( najczęściej kurczak ).

Kolacja : Lekka jajecznica

Do każdego posiłku piję wodę. Muszę powiedzieć że ciężko jest się przestawić, czuję się słabo, jestem z lekka przymulony, no ale myślę że to przejdzie.

Co do ćwiczeń. Postanowiłem do końca wakacji chodzić 3 razy w tygodniu na siłke/fitness. Dlaczego 3 razy ? Przeczytałem na wielu forach że mięśnie potrzebują czasu na regenerację, a więc chodzę w poniedziałek, środę, oraz w piątek.

Lekka rozgrzewka, rowerek 10 min, jakieś brzuszki, bieżnia 10 min i zaczynam ćwiczenia. Każde ćwiczenie robię 3 serie po 8,10,12. Na sam początek 2 ćwiczenia na atalasie, później na ławeczkę i ćwiczenia na goleń, później ćwiczenia na nogi i na sam koniec moim zdaniem dobijające ćwiczenie czyli ciężarki.

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Temat został zamknięty

Powód: close

Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o zgłoszenie tego postu a temat

zostanie otwarty ponownie przez administracje.

Administracja,

CsKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice