Skocz do zawartości

    Zamknięty kennyS zastąpi shoxa w Titan!!!


    fazer
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    W ostatnim czasie reprezentanci fr.gif Titan nie radzili sobie najlepiej. Słabo prezentowali się przede wszystkim na lanach. Podczas ESL One Katowice 2014 odpadli w fazie grupowej, a z CPH Games pożegnali się po porażce w ćwierćfinale przeciwko fr.gif LDLC. Dzisiaj w sieci pojawiła się zaskakująca wiadomość o zmianie w składzie francusko-belgijskiej ekipy. Pożegnał się z nią fr.gif Richard "shox" Papillon.

    shox w wydanym oświadczeniu napisał:

    Dzisiaj kończy się pewien rozdział w moim życiu: zdecydowałem się na zakończenie mojej współpracy z Titan. Życie w gaming housie pochłania sporą część mojego życia prywatnego, przez co zdecydowałem się nie ciągnąć tego dalej.

    Jestem wdzięczny Titan za wspomnienia, które zostaną w mojej głowie. Dziękuję Jérômemu, Nathanowi, Kévinowi, Edouardowi oraz Adilemu za te świetne chwile, które przeżyliśmy razem. Nie mam żadnych wątpliwości, że zawodnicy ci powrócą na szczyt, życzę im wszystkiego najlepszego.

    Jego miejsce zajmie młody uzdolniony Francuz, fr.gif Kenny "kennyS" Schrub. Będzie to swoisty powrót Kenny'ego do składu, bowiem drużynę tę, kiedy jeszcze występowała w barwach VeryGames opuścił, a jego miejsce zajął wówczas shox. kennyS nie kryje zadowolenia z takiego obrotu spraw i ma nadzieję przyczynić się do poprawienia wyników Titan.

    Odświeżony skład Titan:

    • be.gif Kévin "Ex6TenZ" Droolans
    • fr.gif Nathan "NBK" Schmitt
    • fr.gif Edouard "SmithZz" Dubourdeaux
    • be.gif Adil "ScreaM" Benrlitom
    • fr.gif Kenny "kennyS" Schrub

    cybersport.pl

    Czy rotacja w składzie pozwoli przełamać turniejową niemoc ?

    Shox przez wiele jest uznawany za top1 światowej sceny CS:GO natomiast kennyS za elitę wśród elity jeśli chodzi o grę z AWP.

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!