Jump to content
Sign in to follow this  
fazer

kennyS zastąpi shoxa w Titan!!!

1 post in this topic

Recommended Posts

W ostatnim czasie reprezentanci fr.gif Titan nie radzili sobie najlepiej. Słabo prezentowali się przede wszystkim na lanach. Podczas ESL One Katowice 2014 odpadli w fazie grupowej, a z CPH Games pożegnali się po porażce w ćwierćfinale przeciwko fr.gif LDLC. Dzisiaj w sieci pojawiła się zaskakująca wiadomość o zmianie w składzie francusko-belgijskiej ekipy. Pożegnał się z nią fr.gif Richard "shox" Papillon.

shox w wydanym oświadczeniu napisał:

Dzisiaj kończy się pewien rozdział w moim życiu: zdecydowałem się na zakończenie mojej współpracy z Titan. Życie w gaming housie pochłania sporą część mojego życia prywatnego, przez co zdecydowałem się nie ciągnąć tego dalej.

Jestem wdzięczny Titan za wspomnienia, które zostaną w mojej głowie. Dziękuję Jérômemu, Nathanowi, Kévinowi, Edouardowi oraz Adilemu za te świetne chwile, które przeżyliśmy razem. Nie mam żadnych wątpliwości, że zawodnicy ci powrócą na szczyt, życzę im wszystkiego najlepszego.

Jego miejsce zajmie młody uzdolniony Francuz, fr.gif Kenny "kennyS" Schrub. Będzie to swoisty powrót Kenny'ego do składu, bowiem drużynę tę, kiedy jeszcze występowała w barwach VeryGames opuścił, a jego miejsce zajął wówczas shox. kennyS nie kryje zadowolenia z takiego obrotu spraw i ma nadzieję przyczynić się do poprawienia wyników Titan.

Odświeżony skład Titan:

  • be.gif Kévin "Ex6TenZ" Droolans
  • fr.gif Nathan "NBK" Schmitt
  • fr.gif Edouard "SmithZz" Dubourdeaux
  • be.gif Adil "ScreaM" Benrlitom
  • fr.gif Kenny "kennyS" Schrub

cybersport.pl

Czy rotacja w składzie pozwoli przełamać turniejową niemoc ?

Shox przez wiele jest uznawany za top1 światowej sceny CS:GO natomiast kennyS za elitę wśród elity jeśli chodzi o grę z AWP.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...