Jump to content

  Locked LGB eSports wygrywa Esportbets Cup! VP drugie


  fazer
   Share

  Recommended Posts

  sltv.jpg

  Wczoraj, późnym wieczoram zakończyły się zmagania w internetowym, trzydniowym turnieju, zorganizowanym z okazji trzecich "urodzin" portalu E-sport-bets.com. Pula nagród w tym turnieju wynosiła 3,000$, a biło się o nią osiem europejskich drużyn w tym Virtus.Pro!

  Wczoraj informowaliśmy Was, że po fazie grupowej Polacy awansowali od razu do półfinału, w którym wczoraj przyszło im się zmierzyć z ekipą Ukraine-small.gifHellRaisers. Ukraińcy marzyli o rewanżu za porażkę w fazie grupowej, lecz VP dość szybko wybiło im to z głowy pokonując markeloffa i spółkę na de_mirage wynikiem 16-7.

  W drugim półfinale zmierzyły się ekipy Sweden-small.gifLGB eSports oraz Denmark-small.gifReason Gaming. Szwedzi w takim samym stosunku i na tej samej mapie co Polacy, rozprawili się z Duńczykami.

  W finale spotkały się więc dwie bardzo silne ekipy - Poland-small.gifVirtus.Pro oraz LGB eSports. Polacy rozpoczęli od wygranej pistoletówki po stronie Terrorystów. Po nastęnych dwóch rundach ekonomicznych Szwedów postanowili oni wziąć się do roboty i tym sposobem mieliśmy wynik 3:7. Polacy zdołali odpowiedzieć dwoma wygranymi rundami ale to tyle, na co było ich stać w tej półówce, która zakończyła się więc wynikiem 5:10. Po zmianie stron myśleliśmy, że wszystko wróci na właściwe tory, bo przecież wszyscy dobrze wiemy jak grają "Virtusi" po stronie Antyterrorystów na tej mapie. Rozpoczęło się bardzo dobrze bo od wygranej pistoletówki i dwóch następnych rund. Przy wyniku 8:10 Szwedzi pokazali jak dobrze mają opanowaną grę jako terroryści na de_inferno. W związku z tym nastęne rundy padały kolejno w stosunku 1:2 na korzyść LGB, co w ostatecznym rozrachunku dało nam wynik 16-11.

  Mimo tego, że wiedzieliśmy jak groźni są Szwedzi to ich zwycięstwo sprawiło niespodziankę, ponieważ ponad 80% społecznośći CS:GO uważało, że to VP zgarnie 1,500$ jako pierwszą nagrodę. Tak się jednak nie stało ale był to kolejny dobry występ Polaków przed nadchodzącymi finałami SLTV Starseries w Kijowie, o których więcej możecie dowiedzieć się TUTAJ.

  Podium Esportbets Cup:

  1. Sweden-small.gif LGB - $1,500

  2. Poland-small.gif Virtus.pro - $800

  3-4. Denmark-small.gif Reason Gaming - $350

  3-4. Ukraine-small.gif HellRaisers - $350

  csgames.pl

  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!