Jump to content
Sign in to follow this  
fazer

TaZ: nie chcę kończyć kariery w momencie, w którym teraz jestem

4 posts in this topic

Recommended Posts

Trzeba przyznać, że zawodnicy pl.gif Virtus.pro są ostatnio w bardzo wysokiej formie. W marcu grając przed własną publicznością zdołali wygrać największy dotychczasowy turniej w CS:GO, ESL One Katowice 2014, a w ubiegły weekend zajęli drugą lokatę podczas Copenhagen Games ulegając wyłącznie Ninjas in Pyjamas. Sprawdźcie co po tych sukcesach miał do powiedzenia zawodnik owej formacji, pl.gif Wiktor "TaZ" Wojtas.

Wiktor zapytany o to, czy jest zadowolony z tego, że nie odwiesił myszki na przysłowiowy kołek przyznał, że z pewnością cieszy go, że udało im się osiągnąć w CS:GO aż tak dużo. Przechodząc do sedna pytania powiedział z kolei, że nie chciałby kończyć swojej kariery w momencie, w którym indywidualnie nie prezentuje się najlepiej. Skończył mówiąc, że o porzuceniu kariery gracza myślał będzie, kiedy powróci do grona najlepszych zawodników na świecie.

Richard Lewis nie omieszkał zapytać także o okrzyki TaZa w czasie meczów. Polak wyjaśnił, że wytykając błędy swoim rywalom chce w pewien sposób wpłynąć na ich psychikę, podłamać ich. Dodał, że po meczach podając rękę swoim rywalom zdarza mu się przeprosić, a przeciwnicy zazwyczaj nie biorą tego na poważnie i nie mają do niego żadnych pretensji.

Całą rozmowę w języku angielskim możecie zobaczyć tutaj.

cybersport.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Właściciel

No forma nie powala, ale wróci na tron ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da sobie rade, to pewnie tylko chwilowe ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za to Dawid powala skillem na oDD2 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...