Jump to content

  Locked TaZ: nie chcę kończyć kariery w momencie, w którym teraz jestem


  fazer
   Share

  Recommended Posts

  • Cała zawartość 4
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

  Top Posters In This Topic

  Trzeba przyznać, że zawodnicy pl.gif Virtus.pro są ostatnio w bardzo wysokiej formie. W marcu grając przed własną publicznością zdołali wygrać największy dotychczasowy turniej w CS:GO, ESL One Katowice 2014, a w ubiegły weekend zajęli drugą lokatę podczas Copenhagen Games ulegając wyłącznie Ninjas in Pyjamas. Sprawdźcie co po tych sukcesach miał do powiedzenia zawodnik owej formacji, pl.gif Wiktor "TaZ" Wojtas.

  Wiktor zapytany o to, czy jest zadowolony z tego, że nie odwiesił myszki na przysłowiowy kołek przyznał, że z pewnością cieszy go, że udało im się osiągnąć w CS:GO aż tak dużo. Przechodząc do sedna pytania powiedział z kolei, że nie chciałby kończyć swojej kariery w momencie, w którym indywidualnie nie prezentuje się najlepiej. Skończył mówiąc, że o porzuceniu kariery gracza myślał będzie, kiedy powróci do grona najlepszych zawodników na świecie.

  Richard Lewis nie omieszkał zapytać także o okrzyki TaZa w czasie meczów. Polak wyjaśnił, że wytykając błędy swoim rywalom chce w pewien sposób wpłynąć na ich psychikę, podłamać ich. Dodał, że po meczach podając rękę swoim rywalom zdarza mu się przeprosić, a przeciwnicy zazwyczaj nie biorą tego na poważnie i nie mają do niego żadnych pretensji.

  Całą rozmowę w języku angielskim możecie zobaczyć tutaj.

  cybersport.pl

  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!