Skocz do zawartości

    Zamknięty Taki mały TuT ode mnie "Jak wygrywać" :)


    ValiooX
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 2
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    No dobra do rzeczy, przedstawię wam to w punktach ? Coś typu FAQ 1. Jaką postacią grać żeby wygrywać ? Wszystko zależy od Ciebie, nie ma postaci, która sama wygra grę. Oczywiście są postacie mocne,

    No dobra do rzeczy, przedstawię wam to w punktach ? Coś typu FAQ

    :)

    1. Jaką postacią grać żeby wygrywać ?

    Wszystko zależy od Ciebie, nie ma postaci, która sama wygra grę. Oczywiście są postacie mocne, mocniejsze i bezużyteczne (tzw. meta).

    Meta zmienia się z dnia na dzień.

    2. Co zrobić jeżeli ja wygrywam linię, a moi sojusznicy feedują ?

    Co zrobisz ? Nic nie zrobisz :D Po pierwsze to nie flame'uj swojej drużyny. To wprowadza złą atmosferę, a Twoje szanse na wygraną jeszcze bardziej spadną. Staraj się trzymać ich przy twierdzeniu, że wszystko da radę jeszcze wygrać.

    3. Mam 6300 IP co kupić ?

    Za taką sumę możesz kupić wszystko co wartościowe :) Najlepiej kupić postać na linię na której gra Ci się najlepiej/najprzyjemniej, bądź to stronę na runy.

    4. Nie mogę wyjść z brązu, co mam zrobić ?

    Po prostu grać ! Nic więcej ;D Czas zrobi swoje i znajdziesz się w takiej dywizji na jaką zasługujesz :)

    5. Jak wygrać ?

    Grać na linii, na której wychodzi to Tobie najlepiej :) Nie kłóć się w Lobby :) przedstaw swoją propozycje gdzie grasz najlepiej i jeżeli gracze są wyrozumiali to Ciebie tam puszczą :) Nie wdawaj się w kłótnie, bo to sprowadza na złą drogę :)

    Ciąg dalszy pytań proszę przedstawiać w komentarzach, odpowiem na wszystkie dotyczące League Of Legends :)

    TuT przygotowany przez ValiooX - gracz ESL LOL'a

    Dywizja: Diamond 1 WEST i Platinium 1 NORDIC.

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!