Jump to content

  Locked Fnatic nie pojedzie na finały SLTV StarSeries IX


  fazer
   Share

  Recommended Posts

  Dość zaskakująca wiadomość zaczęła krążyć po portalach traktujących o scenie Counter-Strike: Global Offensive. Informacja z początku uznawana za plotkę mówiła, że ekipa se.gif Fnatic, która w internetowej fazie rozgrywek SLTV StarSeries IX zajęła trzecią lokatę, nie będzie mogła pojechać do Kijowa, by zagrać w finałach. Niedługo później wiadomość ta została potwierdzona za pośrednictwem strony SLTV.

  Oświadczenie se.gif Patrika "cArna" Sättermona na temat rezygnacji z udziału w finałach SLTV StarSeries IX:

  Ze względu na aktualną sytuację na Ukrainie jesteśmy zmuszeni podjąć decyzję o rezygnacji z udziału w finałach SLTV StarSeries IX naszego składu CS:GO. Konsultowaliśmy się zarówno z Ambasadą Szwecji, jak i rodzinami naszych reprezentantów. Niestety, optymalnym rozwiązaniem było wycofanie się z zawodów.

  Fnatic zostanie zastąpione przez zespół ua.gif Natus Vincere. Ten w etapie internetowym zdołał wywalczyć trzydzieści jeden punktów i uplasował się na piątym miejscu, które nie było nagradzane awansem.

  Finaly SLTV StarSeries odbędą się 2 - 4 maja w CyberSport Arenie w stolicy Ukrainy, Kijowie. Pula nagród wyniesie 30 000$. Oprócz Na'Vi zagrają tam także podopieczni pl.gif Virtus.pro, se.gifNinjas in Pyjamas oraz fr.gif Titan.

  classic_classic_classic_sltvjpg_bec7f05ed02a164fa2b7707bda6e8395jpg_f6d5dca1308749b3636f691f428b1166jpg_e9a38031f6c42c2842bdc4a003b14253.jpg

  źródło - cybersport.pl

  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!