Jump to content

  Locked Virtus.pro drugie podczas CPH Games


  fazer
   Share

  Recommended Posts

  • Cała zawartość 2
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

  Top Posters In This Topic

  Najpopularniejsze posty

  Niestety, Polacy reprezentujący Virtus.pro ulegli właśnie Ninjas in Pyjamas w wielkim finale turnieju Copenhagen Games 2014, rozgrywanego od kilku dni w stolicy Danii. Po zaciętej walce, to Szwedzi ok

  Szkoda bo na traine wygrywali 11:4 a później było coraz gorzej. Wiecznie wygrywać się nie da

  Niestety, Polacy reprezentujący Virtus.pro ulegli właśnie Ninjas in Pyjamas w wielkim finale turnieju Copenhagen Games 2014, rozgrywanego od kilku dni w stolicy Danii. Po zaciętej walce, to Szwedzi okazali się lepsi, wygrywając ten mecz wynikiem 2:1. Ostatecznie nasi rodacy zajęli drugie miejsce, zgarniając 6000 euro, zaś NiP za triumf w rozgrywkach, otrzymał czek na 14000 euro.

  Duński turniej dla Neo i jego kolegów zaczął się świetnie. Polacy wygrywali wszystkie pojedynki, nie tracąc nawet mapy. Dopiero w półfinale LDLC zdołało wygrać planszę z Virtus. Jednak to nasi rodacy awansowali do finału, gdzie czekali już przedstawiciele Ninjas in Pyjamas.

  Mecz zaczął się udanie dla Polaków. Właśnie to oni wygrali pierwszą mapę wynikiem 16:12. Później jednak NiP wrócił do walki, ogrywając Virtus najpierw 16:6, a później - na decydującej planszy - 16:13. Dzięki temu Szwedzi stanęli na najwyższym stopniu podium, rewanżując się za przegrany finał podczas ESL One Katowice 2014.

  Naszym rodakom i tak należą się wielkie brawa za zaciętą walkę i pokazanie, że cały czas liczą się na europejskiej scenie Counter-Strike: Global Offensive.

  Ostatecznie, podium CPH Games prezentuje się następująco:

  1. se.gif NiP - 14000 euro

  2. pl.gif Virtus.pro - 6000 euro

  3/4. dk.gif dignitas / fr.gif LDLC - 2000 euro

  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!