Jump to content
Sign in to follow this  
fazer

Virtus.pro drugie podczas CPH Games

2 posts in this topic

Recommended Posts

Niestety, Polacy reprezentujący Virtus.pro ulegli właśnie Ninjas in Pyjamas w wielkim finale turnieju Copenhagen Games 2014, rozgrywanego od kilku dni w stolicy Danii. Po zaciętej walce, to Szwedzi okazali się lepsi, wygrywając ten mecz wynikiem 2:1. Ostatecznie nasi rodacy zajęli drugie miejsce, zgarniając 6000 euro, zaś NiP za triumf w rozgrywkach, otrzymał czek na 14000 euro.

Duński turniej dla Neo i jego kolegów zaczął się świetnie. Polacy wygrywali wszystkie pojedynki, nie tracąc nawet mapy. Dopiero w półfinale LDLC zdołało wygrać planszę z Virtus. Jednak to nasi rodacy awansowali do finału, gdzie czekali już przedstawiciele Ninjas in Pyjamas.

Mecz zaczął się udanie dla Polaków. Właśnie to oni wygrali pierwszą mapę wynikiem 16:12. Później jednak NiP wrócił do walki, ogrywając Virtus najpierw 16:6, a później - na decydującej planszy - 16:13. Dzięki temu Szwedzi stanęli na najwyższym stopniu podium, rewanżując się za przegrany finał podczas ESL One Katowice 2014.

Naszym rodakom i tak należą się wielkie brawa za zaciętą walkę i pokazanie, że cały czas liczą się na europejskiej scenie Counter-Strike: Global Offensive.

Ostatecznie, podium CPH Games prezentuje się następująco:

1. se.gif NiP - 14000 euro

2. pl.gif Virtus.pro - 6000 euro

3/4. dk.gif dignitas / fr.gif LDLC - 2000 euro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda bo na traine wygrywali 11:4 a później było coraz gorzej. Wiecznie wygrywać się nie da

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...