Jump to content

  Locked Jak podgrzać motywację?


  Persecutor
   Share

  Recommended Posts

  • Cała zawartość 3
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

  Top Posters In This Topic

  Najpopularniejsze posty

  Partner Jeśli wiesz, że ta osoba będzie na ciebie czekać na siłowni już o 6:00, masz mniejsze prawdopodobieństwo żeby pominąć trening. On przecież na ciebie liczy! Porozmawiaj z nim i zapewnij go, ż

  Partner

  Jeśli wiesz, że ta osoba będzie na ciebie czekać na siłowni już o 6:00, masz mniejsze prawdopodobieństwo żeby pominąć trening. On przecież na ciebie liczy! Porozmawiaj z nim i zapewnij go, że ma prawo cię zmusić do treningu.

  Bierz suplementy

  Czy wiesz, że biorąc dużo dobrych suplementów, już w ciągu kilku dni twoja motywacja wzrośnie? Dlaczego mają zmarnować się suplementy, które jadłeś 12 razy dziennie przez cały zeszły tydzień?

  Jeśli będziesz siedział na tyłku i nic nie robił, suplementy nie zadziałają właściwie. Odżywki i suplementy pomogą ci w szybszym osiągnięciu swoich celów, oraz będą podtrzymywać twoje dobre samopoczucie.

  Zapisz się na siłownię.

  Kup karnet z długim terminem ważności. Będziesz wiedział, że zmarnujesz swoje ciężko zarobione pieniądze, jeśli nie pójdziesz! Po co tracić co miesiąc pieniądze na coś z czego nie korzystasz?

  Zapisanie się na siłownię pomaga wielu ludziom ćwiczyć z większą intensywnością, niż w domu. Już sama świadomość, że ludzie na ciebie patrzą motywuje cię by ćwiczyć ciężej. Zwłaszcza kobiety.

  Ludzie będą się śmiać jeśli pomiędzy ćwiczeniami będziesz robił 20 minutowe przerwy, żeby obejrzeć swój ulubiony serial bądź bawić się telefonem komórkowym.

  Powiedz wszystkim, że ćwiczysz.

  Zrób to! Powiedz swoim znajomym, kumplom na siłowni i rodzinie o swoim nowym planie treningowym i o spodziewanych efektach.

  Sama myśl o tym, że tylu ludzi wie o twoim celu, wystarczy do utrzymania motywacji. Wkrótce wszyscy będą pytać jak to zrobiłeś.

  Nie myśl o negatywach.

  Część ludzi celowo pomija niektóre treningi ( np.trening nóg ) - są one trudne bądź nudne. Wiadomo, żekażdy lubi ćwiczyć inna partię ciała. Nie pozwól takiej myśli wtargnąć do twojej głowy! Nie powtarzaj w kółko "Ehh, nie nawidze treningu nóg!". Powtarzając to, będziesz wzmacniał tą myśl w swoim umyśle.

  Wkrótce pomijać będziesz wszystkie treningi nóg. Kiedy negatywne myśli zaczną napływać do twojej głowy, szybko pomyśl o czymś innym. Nie zamęczaj się treningiem nóg przez cały dzień. Myśl pozytywnie i wyobraź sobie uczucie po skończonym, ciężkim treningu. Ból jest dobry! Pomyśl o rezultatach! Pokaż wszystkim wokół ciebie na co cie stać !

  Odzież.

  kup sobie sukienkę o rozmiar mniejszą. Postaw sobie za cel, żeby się w nią zmieścić po miesiącu.

  Muzyka.

  Siła muzyki - jak to mawiają w pewnej stacji radiowej. Znajdź najbardziej motywujące kawałki i słuchaj ich w drodze na siłownię i w trakcie treningu, aby osiągnąć motywację jak nigdy wcześniej.

  Czytaj.

  Czytaj podobne do tego artykuły i odwiedzaj forum o tematyce kulturystycznej.

  Sprawdzaj nowe posty każdego dnia i nie pozwól swojej motywacji przygasnąć.

  Niech kulturystyka stanie się twoim życiem!

  Filmiki.

  Obejrzyj przed treningiem kilka dobrych filmików motywacyjnych. Dostaniesz zapał do życia jakiego nigdy wcześniej nie doswiadczyłeś/aś !

  Ból.

  Pomyśl ile razy zostałeś zraniony w swoim życiu. Ile razy zostałeś poniżony przy osobie na której ci zależy. Ile sytuacji ominęło się w twoim życiu które mógłbyś zmienić. Czy nie warto spróbować i żyć takim życiem o którym każdy by mógł tylko sobie pomarzyć? Masz szansę to zmienić, postaraj się ! Wytrzymaj i nie poddawaj się ! Kazdą porażkę traktuj jako błąd który popełniłeś tylko dlatego aby go drugi raz nie popełnić !

  Zdjęcia.

  Pooglądaj zdjęcia wszystkich tych którzy osiągli swój cel. W internecie jest ich pełno. Spójrz na to co możesz osiągnąć dzięki regularnym, ciężkim treningom. Oni nie poddali się. Nawet na chwilę. Skoro oni się nie poddali Ty też możesz!

  Dziewczyna.

  Czy nie chciałbyś jej zaimponować swoim ciałem? Co byś zrobił gdyby jakiś łebek przystawiał się do twojej dziewczyny a ty po prostu nie miałbyś sił ani odwagi aby cokolwiek zrobić? patrzyłbyś tak po prostu czy wziąłbyś się w garść i w końcu ruszył na trening żeby zapobiec takiej sytuacji? Decyzja należy do ciebie ! Pamiętaj, ona w ciebie wierzy !

  Link to comment
  Share on other sites

  • 1 year later...
  Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
  Sign In lub Create an account, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!