Jump to content

  Locked Jak sprawdzić poprawnie screeny!


  Quaanao
   Share

  Recommended Posts

  • Cała zawartość 4
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

  Top Posters In This Topic

  Witam. Wystarczy zobaczyć na cyferki, a będziesz już wiedział, czy screeny były przerabiane, czy nie.

  Screeny powinny być spakowane WinRAR'em?. Dzięki kilku cyferkom możemy sprawdzić czy mamy do czynienia z oszustem czy też nie. Dla tych co sprawdzają screeny, polecam speedyshare.com do spakowania screen'ów:

  doss.png

  limegreen-1.png 1. Rozmiar - każdy screen musi mieć ten sam rozmiar. Nieraz jest wyjątek, gdy ktoś sprawdza coś w konsoli i zrobi się jej zdjęcie, ale to bardzo rzadko się tak zdarza, z reguły rozmiar musi być ten sam. Screen różniący się rozmiarem od pozostałych był przerabiany.

  limegreen-1.png 2. Skompresowany - każdy screen powinien mieć inny nr. skompresowania. W innym wypadku wiemy co się stało, Ci co nie wiedzą, to screeny są przerabiane [...]

  limegreen-1.png 3. Zmodyfikowany - każdy screen z reguły powinien mieć ten sam czas modyfikacji. Niestety nieraz się one różnią w zależności od ustawień systemu, lecz różnią się zazwyczaj o 1 - 2 sekundy, rzadziej do 10 min.

  limegreen-1.png 4. CRC32 - tu już nie ma wątpliwości. Wszystkie screeny muszą mieć inny numer CRC32. Jeśli są te same to znaczy, że screeny są te same (tylko pod inna nazwą) lub coś w nich było "kombinowane". Powtarzam: nie ma dwóch takich samych screen'ów i CRC32.

  limegreen-1.png 5. Jeśli wszystko się zgadza to spokojnie rozpakowujemy i oglądamy czy nie ma widocznego wh lub innego wspomagacza.

  źródło: http://3mod.pl/index.php?/topic/7242-jak-sprawdzi%C4%87-poprawnie-screeny/

  Link to comment
  Share on other sites

  • 1 month later...
  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!