Jump to content

  Locked Społeczność jednak NIE dorzuci się do filmu o Złotej Piątce?


  `Połamany
   Share

  Recommended Posts

  • Cała zawartość 6
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

  Top Posters In This Topic

  classic_Golden%20Five_61c106a0cb8b6b105e332e743c375f7c.jpg

  Temat filmu o Złotej Piątce przewijał się u nas kilka razy. Z pewnością wielu kibiców e-sportowych czeka na tę produkcję, obserwując kolejne poczynania pomysłodawców. Na początku lutego informowaliśmy Was o pojawieniu się The Golden Five na indiegogo.com, na którym społeczność wspiera finansowo różne projekty. Niestety do tej pory uzbierano zaledwie ponad 500 dolarów, a planowano zebrać 30 000 dolarów.

  Czy film uda się zrealizować? Ciężko stwierdzić. Do końca projektu na indiegogo pozostało zaledwie 21 dni, więc społeczność raczej nie będzie głównym inwestorem The Golden Five. Radek Jędrzejczak, który jest odpowiedzialny za produkcję, przyznał nam w wywiadzie, że jest też inna możliwość. - Plan B jest taki, że szukamy sponsorów i koproducentów filmu - mówił wówczas.

  Film można wspierać, wpłacając dobrowolną kwotę na indiegogo.com lub promując pomysł w przeróżny sposób. Im więcej osób się o nim dowie, tym większa szansa, że będziemy mogli poznać dokładną historię legendarnej drużyny, którą tworzyli: Neo, TaZ, kuben, LUq, Loord oraz pasha.

  Zwiastun:

  A wy co o tym sądzicie? Chcielibyście zobaczyć taki film? ;)

  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!