Jump to content

  Locked Zaskakujący skład Gambit Gaming w 6 kolejce LCS?


  `Połamany
   Share

  Recommended Posts

  Dziś na jednym z zagranicznych serwisów pojawiła się wiadomość o prawdopodobnym składzie Gambit Gaming podczas szóstej kolejki League of Legends Championship Series. Zastępstwem czwórki Rosjan - Genja także nie będzie mógł wystąpić - mają się okazać gracze związani z Ninjas in Pyjamas. Tymczasowy skład GG, to połączenie młodości i doświadczenia. Pytanie tylko czy graczom uda się odpowiednio ze sobą zgrać?

  Przypomnijmy, że jakiś czas temu okazało się, że trójka graczy Gambit - ru.gif Darien, ru.gifDiamondprox i ru.gif Alex Ich - ma problemy z wizami i nie będą mogli udać się do studia w Kolonii. Według Leagupedii, wybrano już następców, którymi zostali dk.gif Morten "Zorozero" Rosenquist, se.gif Johan "Hulberto" Johansson oraz no.gif Erlend "Nukeduck" Våtevik Holm. Dodatkowo okazało się, że również ru.gif Evgeny "Genja" Andryushin musi zostać w domu. Jego miejsce zająłde.gif Jakob ''fury III'' Burke, którego możecie również kojarzyć z gry dla NIP-u.

  Prawdopodobny skład Gambit Gaming podczas szóstej kolejki LCS:

  • dk.gif Morten "Zorozero" Rosenquist - Top Lane
  • se.gif Johan "Hulberto" Johansson - Jungle
  • no.gif Erlend "Nukeduck" Våtevik Holm - Mid Lna
  • de.gif Jakob ''fury III'' Burke - AD Carry
  • am.gif Edward "Edward" Abgaryan - Support

  W najbliższej kolejce League of Legends Championship Series Gambit Gaming rozegra dwa spotkania. Na początek, w czwartek, ich rywalem będzie polski pl.gif Team Roccat. Dzień później o bardzo cenne punkty powalczą z eu.gif Supa Hot Crew XD.

  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!