Skocz do zawartości

    Zamknięty Jak surfować i z czym to się je.


    Punisher
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    Cześć, w moim pierwszym poradniku na tej stronie opisze wam jak dobrze surfować!

    Zacznijmy może od tego, że surfować można tylko na specjalnych serwerach typu: DeathRun, Surf Mod. Nie działa to na normalnych serwerach.

    Przejdźmy do tego jak to zrobić.

    1. Rozpędzamy się.

    2. Skaczemy na obiekt do surfa (rampę).

    3. Na rampie nie możemy klikać "W" bo spadniemy.

    4. Gdy jesteśmy na lewej części rampy, klikamy "D" a gdy na prawej klikamy "A". Coś takiego: D /\ A .

    5. Żeby się wybić z rampy musisz szybko najechać na kant, rampy i zwinnym ruchem, musimy myszkę, skierować do góry no i w kierunek drugiej rampy na którą chcemy wskoczyć.

    6. I przeskakujemy, z jednej rampy na drugą i powtarzamy czynność jeszcze raz .

    Tutaj macie filmik na którym jest zaprezentowany Surf:

    Wiadomo, że na początku nie będzie wam to jakoś super wychodzić (wręcz słabo), ale z czasem wszystko załapiecie, jest to bardzo łatwe tylko trzeba mieć dość fpsów żeby to wychodziło dobrze gdyż im więcej fpsów tym możemy osiągnąć większą prędkość.

    Kiedyś sam byłem maniakiem Surfów, tylko nie lubię tych na których się strzela do siebie. Wole sobie sam polatać jak bym chciał a nie, że mam za plecami wroga który do mnie strzela i co chwile spadam...

    Sami powinniście uczyć się takich serwerach gdzie nie można do siebie strzelać.

    Mam nadzieje, że udało mi się pomóc.

    Pozdrawiam Punisher

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!