Jump to content

  Locked 10 produktów, które pomogą Ci szybciej spalić tłuszcz.


  Persecutor
   Share

  Recommended Posts

  • Cała zawartość 3
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

  Top Posters In This Topic

  Najpopularniejsze posty

  Jednym z najlepszych sposobów, aby osiągać swoje cele jest oczywiście nauczenie się, które pokarmy dobrze na nasz organizm wpływają. Te 10 produktów powinno zostać uwzględnionych w Twoim planie diety,

  Jednym z najlepszych sposobów, aby osiągać swoje cele jest oczywiście nauczenie się, które pokarmy dobrze na nasz organizm wpływają. Te 10 produktów powinno zostać uwzględnionych w Twoim planie diety, jeśli naprawdę chcesz osiągnąć wyniki.

  1. Owsianka

  Oprócz tego, że banalnie łatwo ją przygotować, owsianka to także doskonały spalacz tłuszczu, ponieważ jest bogata w błonnik nierozpuszczalny i rozpuszczalny. Czytaj etykiety na opakowaniach z owsianką, ponieważ często zawiera dużo cukru.

  2. Pierś z kurczaka

  Nie, nie smażony kurczak mamusi, choć jestem pewien, że byłby pyszny. Mówię o chudej piersi z kurczaka bez skóry i kości. To jeden z najlepszych pokarmów wspomagających spalanie tłuszczu jaki można znaleźć.

  3. Białka z jaj

  Białka są niskokaloryczne, a bogate w proteiny. Wynik: energia na spalanie tłuszczu i budowę masy mięśniowej.

  4. Brązowy ryż

  Wypełniony ważnymi składnikami odżywczymi powoli wchłania się do organizmu. Nic nie może pójść źle z pomocą tego węglowodanowego spalacza tłuszczu.

  5. Oleje rybne

  Omega3 i Omega6 mają niesamowite właściwości. Zwiększają termogenezę, sprawiając, że spalasz więcej kalorii, mają działanie anty-kataboliczne, co zapobiega rozpadowi tkanki mięśniowej, a także anty-lipogenetyczne, co oznacza, że ograniczają przechowywanie tłuszczu. Chyba więcej powodów nie potrzeba by uznać je za bardzo ważny element diety.

  6. Szparagi

  Szparagi zawierają asparaginę, alkaloid, który bezpośrednio wpływa na komórki tłuszczowe rozkładając je. Zawiera również substancje chemiczne, które ułatwiają usuwanie odpadów z organizmu, co z kolei pomaga zredukować tkankę tłuszczową.

  7. Migdały

  Naładowane tłuszczami Omega3, migdały mają udowodnione właściwości spalające tłuszcz w ludzkim ciele.

  8. Czosnek

  Jednym z najlepszych składników czosnku, oprócz jego smaku, jest allicyna. Allicyna jest związkiem, który pomaga wypłukiwać tłuszcz z organizmu. Czosnek jest również znany z tego, że pomaga utrzymać zdrowy poziom ciśnienia krwi.

  9. Pomidory

  Pomidory są żołnierzami na wojnie o zdrowie! Nie tylko doskonale utleniają tkankę tłuszczową i wzmagają jej bolizm, ale także pomagają obniżyć ciśnienie krwi i zwalczyć niektóre rodzaje nowotworów.

  10. Jabłka

  Jabłka spalają tłuszcz najlepiej z wszystkich znanych nam owoców, częściowo dlatego, że bogate są w błonnik. Ponadto pektyny w jabłkach ograniczają wchłanianie tłuszczu i zwiększają absorpcję wody w komórkach organizmu. Innymi świetnymi spalaczami tłuszczu wśród owoców są pomarańcze, brzoskwinie, grejpfruty i większość owoców cytrusowych.

  Pamiętaj, że 80% sukcesu pochodzi właśnie z diety, więc zwracaj szczególną uwagę na to co jesz.

  Link to comment
  Share on other sites

  • 1 year later...
  Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
  Sign In lub Create an account, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!