Jump to content
Sign in to follow this  
Persecutor

10 produktów, które pomogą Ci szybciej spalić tłuszcz.

3 posts in this topic

Recommended Posts

Jednym z najlepszych sposobów, aby osiągać swoje cele jest oczywiście nauczenie się, które pokarmy dobrze na nasz organizm wpływają. Te 10 produktów powinno zostać uwzględnionych w Twoim planie diety, jeśli naprawdę chcesz osiągnąć wyniki.

1. Owsianka

Oprócz tego, że banalnie łatwo ją przygotować, owsianka to także doskonały spalacz tłuszczu, ponieważ jest bogata w błonnik nierozpuszczalny i rozpuszczalny. Czytaj etykiety na opakowaniach z owsianką, ponieważ często zawiera dużo cukru.

2. Pierś z kurczaka

Nie, nie smażony kurczak mamusi, choć jestem pewien, że byłby pyszny. Mówię o chudej piersi z kurczaka bez skóry i kości. To jeden z najlepszych pokarmów wspomagających spalanie tłuszczu jaki można znaleźć.

3. Białka z jaj

Białka są niskokaloryczne, a bogate w proteiny. Wynik: energia na spalanie tłuszczu i budowę masy mięśniowej.

4. Brązowy ryż

Wypełniony ważnymi składnikami odżywczymi powoli wchłania się do organizmu. Nic nie może pójść źle z pomocą tego węglowodanowego spalacza tłuszczu.

5. Oleje rybne

Omega3 i Omega6 mają niesamowite właściwości. Zwiększają termogenezę, sprawiając, że spalasz więcej kalorii, mają działanie anty-kataboliczne, co zapobiega rozpadowi tkanki mięśniowej, a także anty-lipogenetyczne, co oznacza, że ograniczają przechowywanie tłuszczu. Chyba więcej powodów nie potrzeba by uznać je za bardzo ważny element diety.

6. Szparagi

Szparagi zawierają asparaginę, alkaloid, który bezpośrednio wpływa na komórki tłuszczowe rozkładając je. Zawiera również substancje chemiczne, które ułatwiają usuwanie odpadów z organizmu, co z kolei pomaga zredukować tkankę tłuszczową.

7. Migdały

Naładowane tłuszczami Omega3, migdały mają udowodnione właściwości spalające tłuszcz w ludzkim ciele.

8. Czosnek

Jednym z najlepszych składników czosnku, oprócz jego smaku, jest allicyna. Allicyna jest związkiem, który pomaga wypłukiwać tłuszcz z organizmu. Czosnek jest również znany z tego, że pomaga utrzymać zdrowy poziom ciśnienia krwi.

9. Pomidory

Pomidory są żołnierzami na wojnie o zdrowie! Nie tylko doskonale utleniają tkankę tłuszczową i wzmagają jej bolizm, ale także pomagają obniżyć ciśnienie krwi i zwalczyć niektóre rodzaje nowotworów.

10. Jabłka

Jabłka spalają tłuszcz najlepiej z wszystkich znanych nam owoców, częściowo dlatego, że bogate są w błonnik. Ponadto pektyny w jabłkach ograniczają wchłanianie tłuszczu i zwiększają absorpcję wody w komórkach organizmu. Innymi świetnymi spalaczami tłuszczu wśród owoców są pomarańcze, brzoskwinie, grejpfruty i większość owoców cytrusowych.

Pamiętaj, że 80% sukcesu pochodzi właśnie z diety, więc zwracaj szczególną uwagę na to co jesz.

  • + rep 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super ! Przyda mi się to :] Oczywiście like .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Temat został zamknięty

Powód: close

Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o zgłoszenie tego postu a temat

zostanie otwarty ponownie przez administracje.

Administracja,

CsKatowice.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×
×
  • Create New...