Skocz do zawartości

    Zamknięty Kreatyna [monochydrate]


    cajmert
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 3
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Ogólnie w tym wątku chciałem poruszyć temat jednej z bardzo znanej i często używanej odżywki, mowa tutaj o kreatynie.

    Osobiście używałem kilku odmian kreatyny. Napiszę tutaj o nich trochę.

    Ostatnio używałem AMIX creatine monochydrate 500g

    amix%20creatine%20monochydrate.jpg?osCsid=igo2jqontiifivqf4k99j7osu7

    AMIXTM Creatine Monohydrate 500g - jest jednym z najlepszych i najefektywniejszych suplementów. Creatine Monohydrate jest niezwykle popularna wśród kulturystów, ciężarowców, oraz innych sportowców ponieważ świetnie sprawdza się podczas treningu stricte ukierunkowane na przyrosty masy,siły i wytrzymałości mięśniowej.

    AMIXTM Creatine Monohydrate zawiera 100% czystego, świetnego jakościowo mikronizowanego Monochydratu Kreatyny. Dla zmaksymalizowania efektów należy spożywać duże ilośći wody. Wzmocni to nawodnienie komórek mięśniowych i zwiększy ich objetość. Monochydrat Kreatyny można spożywać razem z innymi produktami firmy AMIXjak; L-Glutamina, Aminokwasy czy którakolwiek z Odżywek białkowych.

    Zalety:

     wspomaga wzrost suchej masy mięsniowej

     zwiększa siłe i objętość mięśni

     spradzone przy pomocy HPLC

     wspomaga regeneracje

    Dawkowanie jest różne, moje było takie:

    Dni treningowe:

    - 5g rano po przebudzeniu i przed śniadaniem, po zażyciu po 30 minutach jadłem.

    - 5g przed treningiem na pusty żołądek (30 minut)

    - 5g od razu po treningu, ale ja często przy ostatnich dwóch seriach ostatniego ćwiczenia już brałem.

    Dni nietreningowe:

    - 5g rano po przebudzeniu i przed śniadaniem, po zażyciu po 30 minutach jadłem.

    - 5g w czasie, kiedy trening zawsze robiłem

    Opinia:

    3 kg w ciągu tygodnia ;) potem do szpitala trafiłem :D

    Polecam ogromnie!

    Cena to 50 zł ;)

    Jak ktoś ma drożej, a chce za 50 zł kupić, zapraszam do TG ;) załatwię za 50 zł.

    Olimp Creatine 1250 Mega Caps

    OLIMP_Creatine_1250.jpg&w=200&h=194

    Creatine 1250 - najpopularniejszy monohydrat kreatyny w kapsułkach na rynku. Wysoce zmikronizowany w wygodnej formie zapewnia stały dostęp do bezpośredniego źródła energii jakim jest cząsteczka ATP powodując wzrost siły i masy mięśniowej.

    • Szybka resynteza ATP (bezpośrednie źródło energii)
    • Znaczny wzrost siły oraz beztłuszczowej masy ciała
    • Działanie antykataboliczne
    • Zwiększone uenergetycznienie organizmu

    Olimp Creatine 1250 Mega Caps jest wysokomikronizowaną postacią kreatyny, która jest formą łatwiej rozpuszczalną i wchłanianą do tkanek od tradycyjnego monohydratu. Cząsteczka kreatyny jest podstawowym nośnikiem energii w komórkach mięśniowych, jako fosfokreatyna magazynuje bogatoenergetyczne reszty kwasu fosforowego (rodniki fosforanowe) i dystrybuuje je do syntezy białek oraz skurczów mięśniowych.

    Suplementacja Olimp Creatine Mega Caps powoduje: - szybką resyntezę ATP (bezpośrednie źródło energii) - znaczny wzrost siły oraz beztłuszczowej masy ciała - działanie antykataboliczne - zwiększone uenergetycznienie organizmu 1 kapsułka preparatu CREATINE MEGA CAPS zawiera 1250 mg najwyższej jakości mikronizowanej kreatyny.

    Dawkowanie każdy ma inne, ta kreatyna była moja pierwszą, na której w ciągu całego cyklu przytyłem 3-4 kg ;) ale nie polecam w caps, ponieważ nie jest to ekonomiczne, moim zdaniem AMIX jest o wiele lepszy, ale to tylko moje zdanie.

    Dni treningowe:

    - 2 caps jak wstałem do śniadania

    - 2 przed trenigiem

    - 2 po treningu

    Dni nietreningowe:

    - 2 na śniadanie

    - 2 w czasie kiedy miał być trening

    Ogólnie caps brałem piramidowo, dokładnie chodzi mi o spożywanie w okresie treningu:

    I tydzień - 2 przed i 2 po

    II tydzień - 2 przed i 3 po

    III tydzień - 3 przed i 3 po

    IV tydzień - 4 przed i 4 po

    V tydzień - 3 przed i 3 po

    VI tydzień - 2 przed i 3 po

    W dni nietreningowe:

    I - 2

    II - 3

    III - 4

    IV - 4

    V - 3

    VI - 2

    Cena za 30 caps - 7 zł ;)

    Opinia: Kreatyna fajna, ale nie polecam w caps ;)

    AMIX lepiej na mnie działa.

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 4 tygodnie później...
    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 1 rok później...
    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!