Jump to content

Locked [PETYCJA] Powrót Mokrego na OP????

Sysiek
     Share

Recommended Posts

• Cała zawartość 6
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

Najpopularniejsze posty

Nie sądziłem, że powstanie taki temat i nie powiem widziałem go jak tylko powstał lecz podchodziłem do tego humorystycznie patrząc o jakiej godzinie powstał ten temat (Tak obstawiam, że nie został zro

Siemanko! Chciałbym wznieść petycję o powrót @ MOKRY LUCKY LUCK  na rangę OpiekunPaintball. Zauważyłem, że odkąd @ MOKRY LUCKY LUCK  nie jest opiekunem serwera paintball, serwer zmierza w gorszą str

Siemanko! Chciałbym wznieść petycję o powrót @ MOKRY LUCKY LUCK  na rangę OpiekunPaintball. Zauważyłem, że odkąd @ MOKRY LUCKY LUCK  nie jest opiekunem serwera paintball, serwer zmierza w gorszą stronę. Uważam, że musi wrócić aby to dalej było to tym co robił dla nas ponad 3 lata. Chciałbym abyście wypowiedzieli się w komentarzach czy powinien wrócić bo wiem, że on bez słowa innych nigdy nie wróci na te stanowisko a te stanowisko jest dla niego idealne i bez niego będzie tylko gorzej. @ MOKRY LUCKY LUCK  WRÓĆ!

Pozdrawiam

• Confused 1
    • Haha 1

Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Sign In lub Create an account, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Cool! (+1) 4
    Ogen Dogen Ogen Dogen,
    Sign In, aby zobaczyć zawartość tej notki!

Guest
    This topic is now closed to further replies.
     Share

• Create New...
    You are viewing the forum as guest.
    You do not have access to some content and features!