Skocz do zawartości

    Zamknięty Dobry dzień 😏


    Sloniu
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 8
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Witam Państwa. 🙂    Coś o mnie:   ● Chciałbym się przywitać, jako jestem kulturalny człowiek i nie wyobrażam sobie grać z kimś nie witając się z nim. Mam na imię Przemek,  Kim jest

    Witam Państwa. 🙂

     

     Coś o mnie:

     

     Chciałbym się przywitać, jako jestem kulturalny człowiek i nie wyobrażam sobie grać z kimś nie witając się z nim. Mam na imię Przemek,  Kim jestem? Jestem bardzo ambitnym uczącym się programistą, który jest ciekawy świata. Jestem także bardzo pracowity chłopakiem, który stara się pomóc każdemu użytkownikowi na forum.  Mam 30 lata, więc jestem młody człowiek który gra w Counter - Strike'a dla zabawy, dla radości i odstresowania się po ciężkim dniu pracy lub innych stresujących rzeczach.  W Counter Strike'a gram , licząc odkąd pierwszy nabój wystrzelił do dziś.. będzie 15 lat, ale mam dość spore przerwy, po 3-5 miesięcy. Powodem jest to, że gram jak mam czas a nie wyznaję zasadę "cs ponad wszystko'. Lubię rozmawiać przez mikro z graczami o czymś i o niczym. Często sobie żartuję, jednak starając się nikogo nie urazić. Jednak jestem osobą spokojną. Lubię grę z AWP i M4A1 najbardziej i z tej strony postaram się "zwojować" Wasze serwery. Uwielbiam skanować, co często kończy się wstawianiem ss'ów na forum. Jednak skany idą tylko w miejscach "formalnych", ale cóż troszkę zdjęć mam już w folderze cs'a. Myślę, że nie będę miał zgrzytów z żadnymi graczami, bo jestem tu dla przyjemności a nie dla użerania się z ludźmi, co musimy robić w świecie rzeczywistym. Zamierzam grać na serwerze głownie only dust2 o ile powstanie . 

     

     

     

     Zainteresowania:

     

    * Moją passą jeszcze jest, tworzenie serwerów 1.6 jak i również CS:GO, z serwerami 1.6 zajmuje się jakieś 11 lat a CS:GO jakieś 5 lata niecałe, myślę ze wam pomogę w rozbudowaniu serwerów jak i również Forum.

     

     MetaMod, AMX Mod X, MetaMot: Source, SourceMod

     

     XML, (x)HTML, CSS, JavaScript, jQuery, JSON, PHP, Smarty, CakePHP, Symfony,

     

     Zend Framework, C, C++, C#, Java, Python, Perl, (My)SQL, [dot]NET,

     

     Assembler, YAML etc.

     

    Znaleźć mnie możecie pod nickiem : Sloniu

     

    * Mam nadzieję, że nie zanudziłem Was tym, ale starałem się coś od siebie wnieść tutaj, i to samo mam zamiar robić na serwerach/Forum.

     

    Lubię bić botów, bo nikt ich tak nie bije jak 😛

     

     

    Pozdrawiam, Sloniu.

     

    • Ja pierd*le 1
    • Super! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 3 tygodnie później...
    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!