Skocz do zawartości

    Zamknięty Veeegazz - Nadużycie władzy?


    allblueee
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 8
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Błędy zdarzają się każdemu, nieszczęśliwie dla ciebie że pomylił się przy twoim demku. @  veegaz imo jest na odpowiednim miejscu. Jako karę proponuje 3 godziny w więzieniu na eldorado i przesłuc

    Słuchaj, nie oskarżam cię o to, że jesteś ZŁY w analizowaniu gier. Oskarżam cię o CELOWE, nieprawidłowe analizowanie mojego demo i szukanie na siłę działań, które mogłyby mnie zbanować. Stwierdziłem t

    Szanowni Moderatorzy,

     

    Piszę to, ponieważ uważam, że veegaazz nie jest odpowiednią osobą do bycia w sztabie Blacklist staff.

    Jeśli jeszcze nie widzieliście tego wątku, zapraszamy:

     

     

    Proszę również o przeczytanie jego postu i wyjaśnienia, które tam zawarł. Jeśli nie oglądałeś demo, możesz pomyśleć, że może mieć rację, skoro wydaje się być tutaj popularnym facetem, a ponadto jest w sztabie BL, więc dlaczego miałby opowiadać bzdury, które można by pomyśleć, prawda? Teraz proszę sam obejrzyj demo i jeśli chcesz przeczytaj poniższy wątek.

    Nie ma potrzeby czytać drugiego wątku z wyjaśnieniami, ponieważ jestem pewien, że KAŻDY z was prawdopodobnie sam domyśli się, że nie ma absolutnie nic podejrzanego w scenach, do których się odnosił, z wyjątkiem jednej w short (na wypadek, gdybyś nie mieć ponad 100 godzin w pb). Ani jedna scena nie jest podejrzana. Zwróć uwagę, że prawie wszystkie sceny są w 1:50, gdzie tts i cts wdają się w bójki.

     

    W każdym razie, idąc dalej, moim problemem jest to, że ta osoba wydaje się nie mieć szacunku dla obowiązków związanych z byciem członkiem personelu na Blacklist (BL) . Wydaje się, że wierzy, że może blokować ludzi bez wyraźnych dowodów, a to jest ogromny problem, ponieważ jest ostatecznym autorytetem w decydowaniu, kto może, a kto nie może grać na serwerze. Dla wielu osób gra na serwerze jest przyjemną rozrywką, która pomaga złagodzić stres, ale osoby takie jak on, które nie przejmują się konsekwencjami swoich działań, potrafią zmusić kogoś do całkowitego zaprzestania gry, zwłaszcza że nie ma innych dostępnych serwerów do paintballa .

    W grudniu zaproponowano mi miejsce na czarnej liście personelu po zgłoszeniu kilku graczy w krótkim czasie, co skutkowało ich banami. Jednak odrzuciłem ofertę głównie dlatego, że nie chciałem ponosić ogromnej odpowiedzialności za potencjalnie niesprawiedliwe zbanowanie kogoś z serwera. Zawsze starałem się cenzurować nazwy graczy, zgłaszając graczy z dowodami wideo, szukając opinii innych osób przed sformułowaniem własnej, a nawet prosząc moderatorów, aby nie banowali Flawly, ponieważ istniała niewielka szansa, że to był przypadek, mimo że w 99% było to oszustwo.

     

    Teraz porównuję się z nim i myślę, że ma w dupie graczy, których nie lubi. Banuje ludzi na podstawie słabych i nieprzekonujących dowodów, czego nie zrobiłby żaden doświadczony i uczciwy członek BL. Zwłaszcza, gdy on sam zabija w znacznie bardziej podejrzany sposób na każdej mapie. Mógłbym otworzyć jego demo i na każdej mapie znalazłbym o wiele więcej podejrzanych scen z preshotami, których nikt inny nie byłby w stanie zrobić oprócz niego oczywiście. Prawdopodobnie zbyłby to, mówiąc: „to paintball i część gry, bracie”.

     

     

    Nie wydaje mi się też, żeby ten facet sam uważał, że te sceny są godne zakazu. Wierzę, że jego przyjaciel, który mnie zbanował, próbował skłonić veegazza do zbanowania mnie. Poza tym veegaz był już wobec mnie wyjątkowo stronniczy (patrz zrzut ekranu w ostatnim zdaniu w jego poście). Komiczne jest również to, że pewnego dnia po tym, jak jego wadliwy przyjaciel został zbanowany, po raz pierwszy od lat poprosił o dołączenie do zespołu BL. Zbieg okoliczności?

    Zachęcam do przejrzenia jego słabo uzasadnionych argumentów przeciwko mnie i ustalenia, czy jest odpowiednią osobą na to stanowisko.

     

    CRK1Pgy.png

     

     

    Co więcej, nie krytykuję @  PORANNY ᴋʟɪᴍᴀᴛ ˣᴰ  za zbanowanie mnie, gdyż nie jest on ostatecznym autorytetem i mógł być zdziwiony widząc po raz pierwszy na serwerze gracza o moim nicku. Nietypowe jest, aby ktoś nowy nagle dostał dobre fragi i KD, stąd podejrzenie oszustwa. Nie mam z tym problemu, o ile ostateczna władza nie jest głupia 🙂. Personel BL jest ostatecznym autorytetem i powinien dokładnie przejrzeć każdą scenę przed podjęciem decyzji o zbanowaniu kogoś. Banowanie ludzi za słabe i nieodpowiednie sceny nie powinno być lekceważone.

     

    W tym momencie rozważam nagrywanie mojego ekranu telefonem komórkowym podczas każdego meczu, o ile istnieją autorytarni administratorzy, tacy jak veeegaz, którzy banują ludzi na stałe przez 5-6 scen, których żaden gracz znający cs 1.6 nie uznałby za oszustwo.🤣

     

    @ wtrxgod bardzo dobrze ujął to w pigułce, mówiąc

     

    „Demo z mapy dust2 są rozpisane na siłę.”

     

    Black Lives Matter Sign GIF by Sarah The Palmer

     

     

    Błagam również wszystkich graczy (oprócz przyjaciół veegazz), aby obejrzeli inne moje dema tego samego wieczoru (grałem na co najmniej 5 mapach i zdobyłem ponad 200 zabójstw tego dnia) i wypowiedzieli się na ten temat. Nie zapomnij też obejrzeć demo veegazza, aby porównać oba odtwarzacze. Szybko zorientujesz się, że jeden gracz kilka razy chybia graczy i głupio ginie, podczas gdy drugi nigdy nie traci żadnego miejsca gracza.🙄

     

    Jednak nigdy nie powiedziałbym, że ktoś jest oszustem, zanim nie będę w 100% pewien, to samo dotyczy veegazza, co jest oczywiste. Nie uważałbym go za oszusta bez wyraźnych dowodów, ale zdajesz sobie sprawę, że istnieje ogromna różnica między nim a graczami takimi jak @  Dziki Piór  czy ja, jeśli chodzi o grę pozycyjną y preshots.

     

    Powtarzam, nie twierdzę, że jest oszustem. Nie interpretuj tego źle. Nie mam też energii ani czasu na przeglądanie dem graczy, czy mogą łatwo wrócić na serwer z drugim kontem. Nie ma sensu marnować czasu na robienie filmów.

     

    Uważam, że rola BL jest najważniejsza na forum i nie każdy powinien mieć taką możliwość. Wiele osób jest stronniczych i opiera swoją opinię nie na rzeczywistej rozgrywce, ale na innych rzeczach. Nigdy nie uważałbym się za odpowiednią osobę jako BL, chociaż prawdopodobnie jestem graczem, który gra w paintball najdłużej ze wszystkich (poza ogen może?) i przejrzał setki dem CW.

     

    Po prostu ktoś, kto jest doświadczony, uczciwy i nie spieszy się z recenzowaniem wersji demonstracyjnych. Wszystkie kryteria można łatwo ocenić. Jeśli masz administratora, który zarzuca komuś oszustwo 4-5 kiepskimi scenami i nawet nie wyjaśnia ich właściwie, możesz być prawie pewien, że to nie ten właściwy. Pamiętam ten post z @  Potwor z Piekiel i byłem w szoku jak ktoś może być tak szczegółowy w swojej analizie. Zobacz następujący post. Teraz porównaj to z Vegazem.

     

     

     

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Edytowane przez allblueee
    • Ja pierd*le 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!