Skocz do zawartości

    Zamknięty Vegaz i jego smutna próba wyciągnięcia mnie z serwera


    allblueee
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 3
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Piszę ten apel do UB, ponieważ Veegaz wyrządził jakąś paskudną niesprawiedliwość 🙂   W ostatnim Banu otwarcie przyznał, że jest na mnie zły. Jest kilka powodów, dla których jest na mnie wkur

    Oszczędzę czasu wyżej oznaczonym.   Zaczynając od dema z inferno... Jakim cudem ktoś z tak dużym doświadczeniem i odpowiedzialnym stanowiskiem, banuje gracza po obejrzeniu 2-3 rund, w któryc

    Piszę ten apel do UB, ponieważ Veegaz wyrządził jakąś paskudną niesprawiedliwość 🙂

     

    W ostatnim Banu otwarcie przyznał, że jest na mnie zły. Jest kilka powodów, dla których jest na mnie wkurzony: na przykład jego przyjaciel został zbanowany z powodu moich 100% wyraźnych dowodów, flawly (aka forsi) (https://cskatowice.com/topic/43564-wh-podziel-si% C4%99-swój%C4% 85- opinia%c4%85/#komentarz- 282494), lub Żądanie blokady fps do 100 https://cskatowice.com/topic/43730-prośba-o-limitation-fps-na-server-fps_max-100/#comment-284245.

    Podobnie jak każdy inny wątek, który tworzę, jego mali przyjaciele zaczną robić śmieszne emoji w tym wątku. Zapamiętaj moje słowa.

     

    Przepraszam również, jeśli pojawiają się błędy gramatyczne, użyłem tłumacza i starałem się wykonać proste zdania, aby wszyscy rozumieli.

     

    Chcę, aby to demo zostało sprawdzone przez ludzi, którzy nie są dobrymi przyjaciółmi veegaza, ponieważ wiem, że wiele osób jest stronniczych i może wierzyć w każde słowo, które wychodzi z jego ust.

    Naprawdę uważam to za komiczne, że muszę wam wyjaśniać sceny, ale muszę. Czuję się głupio, robiąc to, ponieważ wszystkie sceny z wyjątkiem jednej (jeśli nigdy nie grałeś w pb) są oczywiste. Wyjaśnię każdą sytuację

     

    Funny GIF

    2:00 - skad ta szybka zmiana celowania na gale? Bylo go slychac dopiero przy wychylaniu, a takim czasie reakcji nikt nie ma. +

     

    W porządku, mówi, że moje timing jest bardzo podejrzane i nie ma nic wspólnego z czasem reakcji.

     

    Rzeczywiście, czas mojego celowania jest dobry, ale dlaczego nie miałby wziąć pod uwagę faktu, że VIP-y schodzą na short w 7-9 sekund (1:52~).

    Wykonaj następujące czynności: Otwórz mapę Dust2, przejdź do CT i spróbuj jak najszybciej dostać się do short za pomocą double jump.

    Czas, w którym gracze VIP docierają do short, to zwykle 1:51-1:53, jest to ai, co po prostu wiesz, jeśli grasz na serwerze trochę dłużej.

    1:51-1:53 gracze dostają short w normalnych okolicznościach. Zwrócenie mojego aim w stronę short jest więc całkiem logiczne, wygląda to bardzo podejrzanie dla graczy, którzy o tym nie wiedzą.

    Idź, aby obejrzeć jego inne dema na tej mapie z przeszłości jako CT na d2. Na tej mapie zawsze robi Short, w każdej rundzie jako CT. Ale niezależnie od Dzordz: jeśli w przeciwnej drużynie są VIPY, zawsze oglądam krótki około 1:52.

     

     

    Idźmy naprzód z DOKŁADNIE tą samą sytuacją, nic innego.

     

    5:48 - Wyczekałeś i nagle zaczales strzelac (osobiscie tez bym sie go tam spodziewal, bo spodziewam sie tam wychylal, ale timing masz podejrzany). +/-

     

    To jest dokładnie ten sam scenariusz, co twoje ostatnie oskarżenie. Spójrz na godzinę, znowu jest dokładnie ~1:52.

    Nie widzę sensu dalszego rozwijania tego tematu. Tak robią wszyscy, gdy są w top mid. Najpierw sprawdzasz środek, a po kilku sekundach patrzysz na short. (~1:52).

    Niezła próba veegaza, ale to dość komiczne oskarżenie.

    Już pierwsze dwie sceny mówią mi, że ten facet jest po prostu toksyczny i nie chce, żebym była częścią tej społeczności. Dość smutne, ponieważ wynika to z robienia takich rzeczy na każdej mapie

     

    6:55 - Celownik wyjatkowo dales wyzej, skad pewnosc, ze skacze ze skrzynka? +

    Dlaczego nie miałbym podejrzewać, że skacze wysoko? Bracie, gramy na tej mapie już 7 minut i wszystko, co robi dzodz, to podwójne przeskakiwanie przez rogi. Robi to dosłownie cały czas, nie tylko na tej mapie, ale na całym serwerze. Poza tym widzę, że Dzodz zabił gracza kilka sekund wcześniej na skróty, to oczywiste, że będzie skakał i zerkał. W tej chwili jest to dla mnie komiczne, dlaczego miałbym ci tłumaczyć takie sceny, veegaz?

    Nie powinno ci zająć dużo czasu, zanim zdasz sobie sprawę, że VIP-y ZAWSZE podglądają, wykonując podwójne skoki. Szczególnie Dzodz przez ostatnie 7 minut mapy i przez ostatnie tygodnie i miesiąc.

    11:50 - punkt celownika zmieniony w punkcie skad mogl skoczyc, dlaczego nie jest to az tak spalone +/-

    Dzięki Bogu, to jak dotąd jedyna scena, która wymaga wyjaśnienia, ponieważ patrzenie w górę wydaje się irracjonalne, prawda?

     

    Przejdź do 11:42, mój aim NIE jest wysoki, jest niski i neutralny. Po strzale pierre dolini słyszę, że kula leci dalej i że nie jest blisko, od razu podnoszę wzrok. Podkręć głośność, jeśli masz trudności z usłyszeniem, jak Pierre strzela do ściany dalej ode mnie. Kula uderza w ścianę dalej ode mnie. Nie słyszę też strzelania z pistoletu, co jest znakiem, że nie jest blisko, a więc na szczycie schodów. Słychać, że kula nie leci od dołu w moją stronę. Gdyby strzelał z dołu, pocisk uderzający w ścianę byłby znacznie głośniejszy, ponieważ celowałby bliżej ściany. Podczas strzelania można było również usłyszeć dźwięk pistoletu, nie było słychać dźwięku pistoletu. Było oczywiste, że nie był blisko, ale wciąż był na szczycie schodów.

     

    Mogę zrobić film na YouTube, który to ilustruje, z dźwiękami. Ty też to wiesz, vegaz. Uważam to za kolejną głupią próbę zrobienia ze mnie oszusta, mimo że każdy gracz, który spędził co najmniej 100 godzin, powinien znać dźwięk i fizykę paintballa xD.

     

    Ponieważ jest to jedyna scena, która może być podejrzana (jeśli nigdy nie grałeś w paintball), omówię ją bardziej szczegółowo:

    Niebieskie kółko to miejsce, w którym Pierre strzelił (patrz zrzut ekranu 1 pochodzi z innej gry, aby zademonstrować, a 2 jest z serwera, gdy Pierre strzelił w ścianę w grze)

    Gdyby wystrzelił z dołu (czerwone kółko), usłyszałbyś pocisk znacznie głośniej, ponieważ jest bliżej miejsca, w którym byłem (tuż za nim).

     

    W każdym razie obejrzyj demo dla siebie, a usłyszysz kulę i moją NATYCHMIASTOWĄ reakcję na nią, gdy podnoszę celownik w kierunku szczytu schodów.

     

    To naprawdę dziwne, że muszę takie rzeczy tłumaczyć wam, którzy gracie tysiące godzin w pb. Naprawdę podejrzewam, że wykorzystałeś te komiczne sceny przeciwko mnie. Gracze amatorzy mogą nie znać fizyki i dźwięków pb, ale powinieneś być tego świadomy.

     

    12:58 - +/-

    Nic tu nie napisał, bardzo dobry admin Blacklist..

     

    Podejrzewam, że uważa za podejrzane, że zeskakuję, a potem od razu strzelam w long rampę.

     

    Przede wszystkim przejdź 20-30 sekund przed tą sceną, a zobaczysz, że toczyłem z nim pojedynek, on był w mid, a ja w top mid. Następnie udał się w kierunku ct. Teraz zmierzałem w stronę krótkiej, ponieważ spodziewałem się, że on pójdzie w kierunku long od ct.

     

    Zmieniam kierunek i zeskakuję przez środkowe drzwi, bo zanim rzucił granat, zrobił kilka kroków (12:53) i od razu wiedziałem, że musiał kręcić się po długiej rampie. Słychać też rzucanie granatem z długiej rampy, ale powodem mojego zeskoczenia było kilka kroków, które zrobił (12:53). W przeciwnym razie nadal zajmowałbym pozycje krótkie.

     

    Niemniej jednak sprawdziłem róg ct i po tym, jak go tam nie zobaczyłem, byłem w 100% pewien, że był długą rampą, ponieważ inny gracz z naszej drużyny długo szedł w kierunku a, był w zasadzie otoczony, a ja prefire.

    Uciekłbym, gdybym nie usłyszał kroków.

     

    Jeśli (ponownie) masz trudności ze słyszeniem kroków, proszę o zwiększenie głośności. Na serwerze zwykle słyszysz kroki z odległości 100 metrów (nie wiem jak hehe), ale tym razem masz trudności z usłyszeniem jego kroków?

     

    Kolejny moment, w którym twoje słuchawki nagle przestały działać, całkiem interesujący?

    Komiczny.

     

    14:38 - Wyczekałeś z granatem na wychylenie dzordza, mogles sugerowac sie strzalami +/-

    Tak, oczywiście, czekam, ponieważ TT są zwykle około 1:50 top mid. Zrobiłem test wiele razy i prawdopodobieństwo zabicia granatem w tym czasie jest znacznie wyższe. Idź do bazy tt i idź w kierunku top mid, dotrzesz tam około godziny 1:50. Większość graczy nie zaczyna od razu chodzić, nooby zajmują 1-2 sekundy, a następnie zaczynają. Od 1:58 dotarcie do top mid zajmuje około 8 sekund.

    W ten sposób zdobywam większość zabójstw granatami. Mała wskazówka dla ciebie… Jednak patrząc na niektóre twoje zabójstwa granatami, jesteś w tym znacznie lepszy ode mnie)

    Niezależnie od tego rozumowania, jesteś tym, który wykonuje najbardziej szalone strzały wstępne i zabójstwa granatami. Mógłbym przejść do dowolnej mapy, w którą grałeś, i znaleźć o wiele więcej podejrzanych scen, takich jak ta.

     16:00 - Kill na bramie??? +

    Dokładnie ta SAMA sytuacja. Ponownie czekam, aż będzie 1:50, tak jak w poprzedniej scenie. Jeffrey rzucił granat trochę wcześniej ode mnie i został zabity. Musi być teraz większym cyterem, prawda? XD

     

    Banowanie kogokolwiek za takie komiczne sceny naprawdę pokazuje mi, jak bardzo jesteś stronniczy w stosunku do mnie. Robisz te sceny, jeśli nie o wiele bardziej podejrzane na każdej mapie.  

     

    Screenshot 1:  DyTeVqZ.jpg

     

    Screenshot 2:  9Q90xpu.png

     

    Chciałbym mieć każdego z was administratorów, aby ocenić te sytuacje, a także przeczytać moje komentarze na ten temat. To smutny dzień, jeśli ten dzieciak ucieka z jego słabej linii argumentów.

     

    Nie chcę być recenzowany przez Neymara, ponieważ zakazał mi również w przeszłości i prawdopodobnie jest przyjacielem Vegaz.

    @ MOKRY LUCKY LUCK

    @Pierre Dolini (był na serwerze podczas d2 i wydaje się być neutralnym graczem)

    @  Dziki Piór

    @ Ogen Dogen

     

    Ponownie, jestem prawie pewien, że osądził w ten sposób, ponieważ mnie nie lubi. Myśli, że jest bogiem i myśli, że może zrobić wszystko, co chce, ponieważ wydaje się, że wszyscy go lubią.

    Obejrzyj także pełne demo, runda po runda.

     

    @  veegaz  Dzięki za kradzież mojego czasu. Niemniej jednak Bayern Monachium wygrał dzisiaj, więc nie jestem tak wkurzony, jak powinienem.

     

    Football Sport GIF by FC Bayern Munich

     

    EDIT: Vegaz Note: - nie byłeś nawet w drużynie BL, kiedy został zbanowany. Całkiem ciekawy brat

    Poza tym zachowałam jego pseudonim dla siebie, więc jego przyjaciele nie mieli szansy go bronić, a jedynie oceniać jego działania. Powiedziałeś tylko, że jego działania były bardzo podejrzane i że oszukiwał. Prawdopodobnie broniłbyś go dalej, gdybyś wiedział, że to było Flawly?😇

     

    2: Tak, ale nadal pozwalasz mu grać na serwerze. Dlaczego nadal się z nim przyjaźnisz? nie trzeba mieć wysokiego iq, żeby to zrozumieć. Czy to data rejestracji obu kont na Steam, czy jego ostatnie awatary, których używał w swojej historii na Steamie. Wszystko jest widoczne w archiwum. To ta sama osoba i ty też jesteś tego świadomy.

    Edytowane przez allblueee
    • Zmieszany 1
    • Haha 3
    veegaz veegaz,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    veegaz veegaz,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 4
    PORANNY ᴋʟɪᴍᴀᴛ ˣᴰ PORANNY ᴋʟɪᴍᴀᴛ ˣᴰ,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!

    Edytowano

    wtrxgod wtrxgod,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    PORANNY ᴋʟɪᴍᴀᴛ ˣᴰ PORANNY ᴋʟɪᴍᴀᴛ ˣᴰ,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!