Skocz do zawartości

    Zamknięty #93 Szybka szóstka -> Vitanell


    Highway
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 2
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Witam w kolejnej Szybkiej Szóstce!   Tym razem udział zdecydowała się wziąć nasza kolejna użytkowniczka forum, a mowa o @  Vitanell , która z nami jest dość od dawna. Postanowiła zdradzić t

    tC1Jhvq.png

    Witam w kolejnej Szybkiej Szóstce!

     

    Tym razem udział zdecydowała się wziąć nasza kolejna użytkowniczka forum, a mowa o @  Vitanell , która z nami jest dość od dawna. Postanowiła zdradzić trochę szczegółów ze swojego życia, perspektyw i światopoglądu na dane tematy.

     

    8B65E5E6883BE68BC4809837729B25148C5B4F08

     

    Wszyscy mają problem już przy pierwszym pytaniu. Na początek opowiedz Nam kilka słów o sobie. Kim jesteś i jakim jesteś człowiekiem?

     

    A więc.. Mam na imię Magda, a dokładniej Magdalena i mam (prawie) 25 lat. Pochodzę z okolic Wrocławia. Pracuję w przedszkolu, jestem ulubioną ciocią wszystkich dzieci 🤣 Mam kota, nazywa się Czesiu i jest moim oczkiem w głowie. Uwielbiam muzykę, fotografię, jazdę autem i wypady w góry. Nie umiem w CS, ale to już chyba każdy zdążył zauważyć 🙈
    Wydaje mi się, że jestem osobą pocieszną, wyrozumiałą i bardzo empatyczną. Jestem mega nadwrażliwa i rycze przy każdej możliwej okazji...
    Mam bardzo dużą cierpliwość, choć nie polecam jej testować, bo wszystko ma swoje granice 🤣  Wydaje mi się, że nie mam problemu z dogadaniem się z ludźmi, jednak dopiero po dłuższych rozmowach jestem w stanie się przed kimś otworzyć. 
    PS. Umiem szczekać..😂

     

    Żaden człowiek nie urodził się idealny. Każdy z Nas popełnia błędy, jedni wyciągają z Nich wnioski, inni nie. Jak to mówią, człowiek uczy się na błędach. Czy jest w życiu coś, co uważasz za błąd i potrafisz wyciągnąć z tego jakieś wnioski?

     

    Pomimo, że staram się ich nie popełniać i przemyśleć każdy ruch zanim cokolwiek zrobię/powiem... to jednak każdemu pewnie zdarza się takowy błąd popełnić. Moim błędem było za szybkie odpuszczenie sobie, brak wiary w siebie i w to co mogę zrobić. Po 3 latach zgarnęłam się, zmotywowałam i zaczęłam działać od nowa. Pierwsze kroki już za mną, oby wszystko poszło zgodnie z planem ♥

     

    W życiu każdego człowieka pojawia się coś takiego jak 'szansa'. Niektórzy potrafią z niej skorzystać, inni nie. Opowiedz Nam, czy była w Twoim życiu jakaś szansa, której nie wykorzystałaś i dlaczego tak się stało?

     

    Wydaje mi się, że na dzień dzisiejszy wszystko co mogłam wykorzystałam ☺️

     

    Czy uprawiałaś jakiś sport w swoim życiu? Jaki jest Twój ulubiony sport i dlaczego akurat ten?

     

    W czasach szkolnych pomimo swojego niedużego wzrostu grałam dość dobrze w siatkówkę, jeździłam na zawody itp. Mega mi siadł ten sport, uwielbiam go do dziś. Niestety przez problemy zdrowotne jedyna moja styczność na dzień dzisiejszy z tym sportem to oglądanie meczy w tv.

     

    W dzisiejszych czasach pieniądze są Nam potrzebne do wszystkiego. Powiedz Nam, jakie znaczenie mają dla Ciebie pieniądze w życiu?

     

    Dzięki pieniądzom można się rozwijać, przeznaczać je na pasje lub po prostu na to co się lubi. Niestety jeśli chodzi o zdrowie również pieniądze grają tu dużą role o czym mogłam się przekonać w ostatnich latach. Nie oszukujmy się, ale na dzień dzisiejszy bez pieniędzy nic się nie da.

     

    Jaki sens miałoby życie bez przyjaciół? Nie miałoby żadnego sensu. Jakie według Ciebie powinien mieć cechy prawdziwy przyjaciel? Czy masz takiego przyjaciela?

     

    Prawdziwy przyjaciel ma być dla nas wsparciem, a nie za nas decydować. Ma być przy nas kiedy wali się nam świat. Dość niedawno, bo niecały rok temu ale poznałam osobę, którą mogę z ręką na sercu nazwać prawdziwym przyjacielem. Była przy mnie w najgorszym momencie, w najgorszym stanie w jakim mogłam się znajdować. Pomogła mi przez wszystko przejść, jej optymizm i twarda dupa nie pozwoliły mi się poddać. Jest tak samo stuknięta, ma ten sam poziom żartu co ja. Taka moja bratnia dusza. Chyba lepiej trafić się nie da.

     

    8B65E5E6883BE68BC4809837729B25148C5B4F08

    Edytowane przez Highway
    • Lubię to! (+1) 2
    • Super! (+1) 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Super! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!