Skocz do zawartości

    Zamknięty [PROPOZYCJA] I MOJE LUŹNE ZDANIE. :*


    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 11
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Auuuuuu... Ten tego nie wiem jak zacząć 😜 emmmmmmm... Dobra to może tak.   Na wstępie postanowiłem się odnieść co do niektórych sytuacji na serwerze PB. Jak i w sumie spontanicznie podzieli

    Co do grawitacji popieram w 100% zawsze mieliśmy podobne zdanie co do bonusów do ruchu na serwerze.    Co do moich słów to nadal podpieram że się nie kupi, nie nauczy się kogoś chodzić wsad

    Jakie narzędzia? Możesz mnie oświecić? Nie ma żadnej rzetelnej metody prześwietlenia configów graczy zdalnie, z poziomu serwera. Gdyby tak się dało to byłoby to ogromne niebezpieczeństwo dla gracza wc

    Auuuuuu... Ten tego nie wiem jak zacząć 😜 emmmmmmm... Dobra to może tak.

     

    Na wstępie postanowiłem się odnieść co do niektórych sytuacji na serwerze PB. Jak i w sumie spontanicznie podzielić się swoją propozycją dotyczącą zmiany VIP'a.

     

    Ogólnie od jakiegoś czasu poruszane były kwestie PODWÓJNEGO SKOKU, ale nie za bardzo jest coś w tym kierunku myślane. 

     Dlatego ponowię po raz kolejny ten wątek. I postaram się zrobić to według  indywidualnej perspektywy. (W MIARĘ SENSOWNIE SIĘ POSTARAM JAK COŚ :pepeKMS:

    Aaaaaaaa... Więc tak...

    Wiadome chyba dla każdego jest to że VIP jest po to by ułatwić grę. 

    Dlatego musi coś dawać żeby opłacało się go kupić, ale widziałem też że ktoś napisał "SKILLA SIĘ I TAK NIE KUPI" albo coś podobnego. 

    Jak dobrze pamiętam to  @  Dziki Piór

     twoje słowa 😜 Jak nie to wybaczcie i poprawcie 🤫

    Emmmmmmm... Wszystko si, wszystko gra... 😜  

    ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

    Tylko że jak dla mnie nie gra. Trochę to że co niektórzy z serwera PB zrobili sobie speedrun'a albo JailBreak'a. I teraz wielcy skillowcy i mistrzowie SGS/ALIASÓW  powiedzą "znów się spłakali" 

    Nie tu nie chodzi o nas czy o mnie. Tu w tym wszystkim chodzi o graczy i o to żeby w ogóle oni byli na serwerze i chcieli być, a co najważniejsze grali. 

    Tylko że jak ostatnio zauważyłem co niektórzy kręcą na tym podwójnym skoku to troszeczkę to wszystko co próbujemy tu zbudować jako sieć mija się z celem. 

    Ja osobiście rozumiem że fajnie się klika w te kulki i że wystarczy tylko poćwiczyć , ale no co niektórzy przesadzają moim zdaniem grubo. Chodzi mi tutaj o "SGS, ALIASY" i  inne duperele bo podejrzewam że co niektórzy mają tyle tego w CFG.  Że patrząc na to jak wygląda ich rozgrywka.  

    To aż nie do wiary. 😜 

    Ja osobiście rozumiem osoby które lubią tego typu rozgrywkę bo nie polega ona tylko na trzymaniu klawisza "W" i "LPM", ale zaobserwujcie to jak ludzie wychodzą z serwera. Podczas gdy wy kręcicie rolką, albo innymi klawiszami.  

    Rozumiem tych graczy dlatego że kiedyś również sam bawiłem się tego typu komendami równie świetnie. Ducki były i są na tych publikach katowane nie od dziś i nie od wczoraj, ale to jest normalne każdy chce iść do przodu, a nie stać w miejscu. Lecz moim zdaniem wypędzanie ludzi z serwerów tylko dlatego że potrafi się zrobić "SGS'y/ALIASY" i narzucić dynamiczniejsze rundy (PRZELECIEĆ CAŁĄ MAPE W 5/6sec) to co niektórzy później niech się 

    też zastanowią w momencie jak będą miały pretensję.

     

    ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

    - Że się nic na serwerach nie dzieje.

    - Że nie ma ludzi.

    - Że nie są dodawane nowości. 

    - Że OP blokują coś. 

     Itd... 

    ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

     

    Wiele osób się by znalazło. Co by powiedziało "NAJLEPIEJ TO WSZYSTKO ZABLOKUJCIE" 

    Ale żadna pewnie nie zastanowiła się jaka jest takich kroków przyczyna. 

    Wiele serwerów zwiedziłem i na wielu grałem, i wiem że ciężko właśnie utrzymać  graczy na serwerze. W momencie, gdy co niektórzy nie potrafią grać bez wykorzystywania "skryptów" 

    Bo ci co mają pojęcie to wiedzą też że w tych czasach jest ciężko jakkolwiek utrzymać stabilną ilość graczy na serwerze, a przez takie coś jak właśnie kręcą się co niektórzy.  Gracze po prostu wychodzą i z FULL serwera robi się 10 osób, czasem mniej.  

     

    PODKREŚLĘ ŻE NIE KIERUJĘ TYCH SŁÓW BEZPOŚREDNIO DO KAŻDEJ OSOBY. TYLKO POPROSTU WYRAŻAM SWOJE ZDANIE.  ❤️ 

    ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

    (KTOŚ MOŻE POWIEDZIEĆ)   ~  No! ale przecież o to chyba w tej gierce chodzi. By wykorzystać swojego "SKILLA" do oporu. 

     

    (MOJE ZDANIE) Zgadzam się ! w zupełności jeżeli to czysty "SKILL" i w  żaden sposób nie narusza regulaminu, ale patrząc z perspektywy własnego stażu w tych pikselach  :pepeHehe:  Wiem że jak się trafi kilku takich oponentów którzy potrafią wykręcić takie "SGS'y" że w moment robi się z CS'a 1.6  coś w stylu  Quake (TAKA GIERECZKA) To się automatycznie odechciewa robić cokolwiek.

     

    ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

    PROPOZYCJA GRAWITACJI ( sv_gravity 514.5 )

     

    Jak coś nie pamiętam ogólnie czy na serwerze również grawitacja jest zapisywana pod taką samą komendą. ale domyślnie tworząc sobie "New gamę"  działa.

    I na tej wartości można elegancko sobie wbić skrócić GALE, a o to chyba też w tych skokach chodzi żeby móc skrócić jak jest możliwość. Można też skoczyć na reklamę. 

    I pewnie na większości map będzie służyło to graczom z VIP'em.

    ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

     

     

    Przeczytałem także wasze komentarze żeby móc się do czegoś odnieść i ogólnie zdania są podzielone, Bo jedni są zwolennikami skoku, a drudzy zaś powrócili by do grawitacji.  Jestem za "GRAWITACJĄ" a przynajmniej za tym by dodać ją na jakiś okres. I po jakimś czasie ponownie otworzyć temat i zapytać graczy. Po miesiącu bo patrząc na głosy w ankiecie gdzie jest 50/50. To myślę że będzie to najlepsze rozwiązanie. 

    Tylko jeżeli już zrobiłbym to inaczej niż było to dodane wcześniej.  

    Ogólnie nie pamiętam jaka wartość była przypisana wcześniej. Komendzie odpowiedzialnej za grawitację na serwerze, ale pamiętam że tak szczerze to nie do końca była to wtedy przemyślana robota 😜 

    Bo VIP'em  nie  dało się nawet skrócić np.  (GALI/SZORTA Z RESPA CT NA MAPIE DE_DUST2) Lub wskoczyć na jakiegoś Box'a na innych mapach.  

    Jak dla mnie na próbę można zwyczajnie spróbować, być może ta opcja pomoże i się spodoba. 

    Wiadomo że nie jest powiedziane że ta propozycja na 100% zostanie zaakceptowana i wdrążona w serwer. 

     

     

    Jeśli możecie zostawcie również swoje przemyślenia na ten temat,  w komentarzu. 😜 

     

     

     

    ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

    Pozdrawiam  Serdecznie.  🖐️

    @  PorannyJeffrey

    ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

    ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

    Moi drodzy wyraziłem tu tylko swoje zdanie. 

    Nie miałem na celu nikogo urazić lub

    spowodować, aby czół się o cokolwiek 

    osądzany. Jak również nikt nie musi się ze mną z tym zgadzać. 

    ━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

     

     

     

     

     

    • Lubię to! (+1) 1
    • Super! (+1) 7
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 2
    • Haha 1
    • Dzięki! (+1) 1
    • Super! (+1) 2
    Ogen Dogen Ogen Dogen,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 3
    • Dzięki! (+1) 1
    MOKRY LUCKY LUCK MOKRY LUCKY LUCK,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!

    Edytowano

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    • Zmieszany 1
    • Dzięki! (+1) 1
    Sysiek Sysiek,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Edytowane przez allblueee
    • Haha 1
    • Dzięki! (+1) 1
    • Super! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 4 tygodnie później...
    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 4 tygodnie później...
    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!