Skocz do zawartości

    Zamknięty #90 Szybka szóstka -> Fifat.


    Highway
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 4
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Cześć! Tym razem udział w tej serii @  Fifat. za co Mu dziękuje. Kim jest @  Fifat. ? Prowadzi on serwer TeamSpeak 3 razem z @  Wika i moim zdaniem jest dość ciekawą osobą, ale może

    OWO9mHz.png

     

    Cześć!

    Tym razem udział w tej serii @  Fifat. za co Mu dziękuje.

    Kim jest @  Fifat. ?

    Prowadzi on serwer TeamSpeak 3 razem z @  Wika i moim zdaniem jest dość ciekawą osobą, ale może ktoś z was stwierdzi jednak inaczej.

    Zapraszam do czytania!

     

    2060445522_zoltypasek-pykownia.png.9a0b6d6b2f4a139b23c1d17db66bb668.png

     

    Wszyscy mają problem już przy pierwszym pytaniu. Na początek opowiedz Nam kilka słów o sobie. Kim jesteś i jakim jesteś człowiekiem?

     

    Hej, jestem Patryk w tym roku kończę 21 lat. Aktualnie studiuję w stolicy, oraz prowadzę własny projekt TS3. Z natury jestem miły oraz kocham Husky sam takiego posiadam.

     

    Żaden człowiek nie urodził się idealny. Każdy z Nas popełnia błędy, jedni wyciągają z Nich wnioski, inni nie. Jak to mówią, człowiek uczy się na błędach. Czy jest w życiu coś, co uważasz za błąd i potrafisz wyciągnąć z tego jakieś wnioski?

     

    Jak każdy człowiek popełniam błędy, ale staram się wyciągać z nich jak najlepsze lekcje 

     

    W życiu każdego człowieka pojawia się coś takiego jak 'szansa'. Niektórzy potrafią z niej skorzystać, inni nie. Opowiedz Nam, czy była w Twoim życiu jakaś szansa, której nie wykorzystałeś i dlaczego tak się stało?

     

    Szczerze to może przytrafiła się szansa ale jeszcze nie odkryłem tego, więc czekam, na kolejną

     

    Czy uprawiałeś jakiś sport w swoim życiu? Jaki jest Twój ulubiony sport i dlaczego akurat ten?

     

    Grałem około 5 lat w piłkę nożną, większość "kariery" na pozycji napastnika. Z tego tez wynika, ze moim ulubionym sportem jest piłka nożna.

     

    W dzisiejszych czasach pieniądze są Nam potrzebne do wszystkiego. Powiedz Nam, jakie znaczenie mają dla Ciebie pieniądze w życiu?

     

    Z pieniędzmi jest zawsze trochę łatwiej, ale wiadomo pieniądze to rzecz nabyta. Więc nie przejmuję się pieniędzmi "jak są to są, jak nie to nie"

     

    Jaki sens miałoby życie bez przyjaciół? Nie miałoby żadnego sensu. Jakie według Ciebie powinien mieć cechy prawdziwy przyjaciel? Czy masz takiego przyjaciela?

     

    Zycie bez przyjaciół nie miałoby sensu, nie było by do kogo się odezwać oraz ciężko byłoby znaleźć bratnią dusze, według mnie przyjaciel przede wszystkim powinien być szczery, powinien pocieszać gdy druga osoba ma doła, oraz ufać nam. Tak, mam wielu przyjaciół

     

    2060445522_zoltypasek-pykownia.png.9a0b6d6b2f4a139b23c1d17db66bb668.png

    Edytowane przez Highway
    • Super! (+1) 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!