Skocz do zawartości

    Zamknięty WH? Podziel się swoją opinią #2


    allblueee
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 10
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Proszę bardzo tutaj jest to, o czym pisałem razem z @  veegaz   Rozpiska z demka jest o wiele lepsza, niż robienie ss'ów, jeśliby się odpalał to byłoby widać, ale tutaj nic. Temat można odrzucić

    Zapraszam do obejrzenia filmu i podzielenia się swoją opinią na jego temat. Jak zwykle ocenzurowałem pseudonim i wyłączyłem czat, aby nikt nie mógł dowiedzieć się, kto to może być i być stronniczy. Tip: To ktoś, kto jest aktualnie w top15 i spędził na serwerze ponad 50 godzin.🤨

     

    Później wyślę Ci demo itp. Nie ma problemu, ale najpierw chciałbym usłyszeć Twoją opinię. Myślę, że sprawiedliwiej jest oceniać na podstawie działań, a nie czyjegoś statusu na serwerze.☺️

     

     

     

     

    1:
    Niezwykle podejrzana scena. Słyszy, jak gracz ucieka ze spadochronem (a może udaje). ciągle tam strzela i po sprawdzeniu czy go tam nie ma wrócił zostaje na szczycie tunelu i dość dziwnie patrzy w dół ? Jego ruchy są również bardzo powolne, jakby patrzył przez ściany. Może nie w 100%, ale myślę, że można śmiało powiedzieć, że czyni go to bardzo podejrzanym, prawda, biorąc pod uwagę, że mapa jest dość duża, a drugi gracz może być gdzie indziej?🥲
     

     

    2:
    Celuje i strzela. Może myślał, że stamtąd dobiega dźwięk drabiny? Drugi gracz nie hałasował (patrz na jego punkt widzenia). Nie w 100%, ale też trochę dziwne.

     

    3: 
    Dobre wyczucie czasu czy po prostu szczęście?

     

    4:  
    Też nie w 100%, ale dość dziwne, że widzi go tak szybko siedzącego w ciemności i zabija go.

    Wszystkie sceny były na szczurach.

    Szybko sprawdziłem przez gametracker kiedy grał ostatni raz i oglądałem jego sceny na mapie de_train.

     

    5:
    Zabija dwóch graczy z doskonałym wyczuciem czasu tylko jednym pociskiem w ciągu 30 sekund. Prawdopodobieństwo szczęścia tutaj jest prawdopodobnie poniżej 1%, powiedziałbym, może nawet znacznie niższe (<0.1%? 😇). Myślę, że był tu trochę zbyt pewny siebie, co?

     

    Potem przestałem oglądać, bo czułem, że to całkiem oczywiste, że oszukuje. Sceny przed nim w rats + szalonymi (((szczęśliwy))) preshotami w train wystarczyły, żebym przestał oglądać inne jego dema.

    Co myślisz?

     

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!