Skocz do zawartości

    Zamknięty Swiateczne konkursiki.


    Letaryat
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 2
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Moim zdanie, są moderatorzy to powinni dbać o takie tematy aby nie stały bez odpowiedzi, teraz to już wystarczy temat zamykać bo święta dawno minęły 🙂 

    Nie wiedzialem jak temat nazwac wiec tak go nazwalem, ale nie o to chodzi.

    Sa swieta, forum stoi troche puste, moze troche pobudzic i zrobic mini konkrus (jak na innych forach / grupach) aby uzytkownicy cskatowice pokazali swoja choineczke, jakas ladniutka bombke na choince czy stworzyli jakis wierszyk. Na serwerach przy uzyciu plugina zareklamowac ze cos takiego dzieje sie na forum i moze troche cos to pchnie z aktywnoscia (bo przez dluzszy czas forum sluzy tylko do pisania ub poniewaz zbyt duzo sie tu nie dzieje). Moim zdaniem troche glupio oplacac caly silnik tylko po to zeby pisac czesc na shoutboxie, pisac ub czy tylko aktualizacje serwera. Po konkursie niech żuri w postaci wyzszej administracji siadnie, wybierze swoja ulubiona choineczke (lub glosowanko w postaci ilosci reakcji pod choineczka) i powiedzmy niech top 3 dostanie jakies vipki na forum czy to na serwerze.

    To jest moja taka propozycja, czy beda chetni (a jak nie to vipek dla mnie huehue) to nie wiem ale sprobowac zawsze mozna.

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 4 miesiące później...
    • wtrxgod zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!