Skocz do zawartości

    Zamknięty skarga


    Janekk :3
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 4
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Nie było mnie przy sytuacji gdzie dostałeś mute, lecz byłem już gdy napisałeś czemu dostałeś mute. @  Sysiek  się pomylił, nie słyszał Twojego głosu wyraźnie stąd ta pomyłka, która się czasem zdarzy,

    Twój nick: Janekk :3
    Nick admina/gracza @
       Sysiek
    
    Steam_id admina/gracza: nie mam
    Serwer: Paintball
    Mapa: de_dust2_xmas
    Data i godzina: 21:15
    Opisz sytuację/zdarzenie: Używałem komunikatora głosowego na serwerze i dostawałem po każdym razie na say @@ załosne wiadomości o treści "Mikro +16 lub po mutacji" ogólnie obawiam się o słuch tego admina ewentualnie administracji bo pierwszy raz po 6 letnim stażu w cs 1,6 spotkałem się z czymś takim.
    Naprawdę muszę się błaźnic i wchodzić na forum, by udowadniać swoją rację? Jakim cudem ten gość jest u was w szeregach to ja nie wiem, ale liczę na profesjonalizm i obiektywne spojrzenie na to :D. W jaki sposób mam udowodnić, może krótka wymiana słów na discordzie wystarczy dla udowodnienia? np. z właścicielem, 
    ewentualnie opiekunem :D. Po samej sklejce słów, każdy kto nie jest baranem powinien wychwycić, że nie mam 13 lat xd. Jeszcze żałosne odzywki ze strony graczy chociażby jakiejś egzotycznej, która odzywała się do mnie jakby dosłownie rozmawiała z 10 letnim dzieckiem i totalny brak szacunku do gracza i brak profesjonalizmu.
    Także z mojej strony zapraszam na discorda pogadać i szybka weryfikacja, czy mam mutacje, czy jestem Neandertalczykiem i nie rozwijam sie :((. Traktujcie graczy z większym szacunkiem :).
    Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV): https://ibb.co/mRyV7nW
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Super! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!