Skocz do zawartości

    Zamknięty #26 Na celowniku --> Kaban


    Luxi
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 2
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Hej, hej!  Osobą, która wpadła pod "celownik" jest @  kaban   *** Kaban>DraGon   ***   Kaban, czyli przeciętny gracz cska, leń i w sumie to dobry ziomek.

    Dzięki super jesteście wszyscy

    nzsBzds.png

    Hej, hej! 

    Osobą, która wpadła pod "celownik" jest @  kaban

     

    ***


    Kaban>DraGon

     

    ***

     

    Kaban, czyli przeciętny gracz cska, leń i w sumie to dobry ziomek.

     

    ***

     

    kaban jest kotem w chuj, lubię gościa

     

    ***

     

    Dostawał ode mnie po dupie na pb, teraz ja dostaje od niego na only mirage, niezły k4cior

     

    ***

     

    zwykły dzban xd

     

    ***

     

    Za bardzo go nie znam, ale po kilku meczach z nim wydaje się być dobrym chłopakiem i w sumie wydaje się być spoko. Żadnych problemów z nim nigdy nie miałem. Dobry chłopak i dzień dobry mówi

     

    ***

    Kaban- człowiek o stalowych nerwach, gdyby nie fakt że siedzisz przed komputerem już dawno miałbyś obsrane nachy. Nie wiadomo czy panująca tundra w jego otoczeniu wykształciła w nim taki instynkt łowcy ale jak wchodzi na serwer, miej pewność że masz przejebane, a Twoje statystyki zawsze będą na minus. Niemniej bardzo miły i łagodny człowiek, bo tak można go nazwać pomijając fakt ze pochodzi z Podlasia XD
    Pozdrawiam dla jego ❤️

     

    ***

    Bardzo miła i spokojna osoba, chyba że wypije XD 

    Pozdrowienia dla jego 

     

    ***

    Jest to miła osoba śmieszna i radosna, pomagająca. Można się z niego pośmiać

     

    ***

    Kaban to osoba która z pozoru wydaje się być oazą spokoju, lecz gdy pojawia się komunikat o tym, że wchodzi na serwer.. zapada zmrok. Ludzie zaczynają panikować. Wszyscy czekają na to do której drużyny dołączy. Kaban jako oczywisty prawilniak dołącza do CT'ków. Terroryści czują już nadchodzące g*wno spływające do gaci..


    Pomimo swojej skromnej osoby, gdy nadchodzi weekend i jest już jest po kilku desperadoskach wstępuje w niego podlaski demon. Jest całkowicie innym człowiekiem. Wolę nie zdradzać szczegółów bo się boję, że mnie znajdzie i coś mi zrobi. Mogę jedynie zdradzić, że dobrze tańczy. Muzyka w tańcu mu w ogóle nie przeszkadza.


    Kaban to Kaban - miła, spokojna, niekonfliktowa osoba. Gdyby nie fakt, że jest małomówny mógłby być dobrym liderem jak i nauczycielem na mm'ach z racji swoich stalowych nerwów.


    Pozdrawiam dla Łukasza.
     

    ***

     

    jakoś za często z nim nie gram na serwie, ale ogólnie no to pozytywna osoba

     

    ***

     

    Kaban - niepozorny chłopak wyciskający 130 kg na klatę na płaskiej ławce. Mimo tego nie ma powodzenia u kobiet i wciąż szuka tej jedynej okazji. Nie wiem czym to jest spowodowane. Może tym, że ma łysą banię, a może tym, że jest z Podlasia i mieszka w różowym bloku. Nie zmienia to faktu, że podbija scenę esportową serwera cskatowice.com. Urodzony talent do grania w cs'a. Gdyby tylko umiał w podryw chociaż w 10% jak gra to już dawno miałby więcej żon niż arabski szejk. Życzę mu wiele szczęścia i liczę na możliwość wypicia procentów z tym osobnikiem, gdyż ponoć wtedy jest bardziej rozmowny

     

    ***

    • Lubię to! (+1) 1
    • Super! (+1) 3
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!