Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 7
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Jako że gracz dostał UB po wstawieniu ss'ów, gdyż te okazały się czyste (link do tematu), a jego gra dalej budzi wątpliwości obejrzałem uważnie i rozpisałem HLTV z dnia 13.11.2022 r. godz.: 11:35 - 13

Twój nick: Katakuri Nick admina/gracza: Moderca Steam_id admina/gracza: STEAM_0:1:501709942 Serwer: Paintball CS-Katowice Mapa: cs_wiocha Data i godzina: 11/13/2022 - 12:29:17 Opisz sytuację/zdarzeni

Twój nick: Katakuri
    Nick admina/gracza: Moderca
    Steam_id admina/gracza: STEAM_0:1:501709942
    Serwer: Paintball CS-Katowice
    Mapa: cs_wiocha
    Data i godzina: 11/13/2022 - 12:29:17

Opisz sytuację/zdarzenie: 

Sprawdź te okresy
    proszę obejrzyj wideo

0:41-0:58 żadne wyjaśnienia nie są potrzebne
    1:30-1:50 żadne wyjaśnienia nie są potrzebne
    2:42-2:57 żadne wyjaśnienia nie są potrzebne
    3:52-4:00 żadne wyjaśnienia nie są potrzebne

6:00-7:25 Ukryłem się, ale on wciąż wie, że tam jestem, skąd może być taki pewien?
    8:00- 8:15 100% wh
    8:40-9:14 wie, gdzie jestem, chociaż mnie nie widział. Jak może strzelać tak pewnie? I 9:14 prefire
    10:25-10:42 prefire

Ważny:

1) Nie chcę, aby gracz został niesłusznie zbanowany, więc proszę administratorów, aby uważnie go obserwowali.
    2) Nawet jeśli prawdopodobieństwo jest niskie: Może był na rozmowie zespołowej ze swoimi przyjaciółmi i przekazali mu informacje o tym, gdzie są przeciwnicy. Trochę w to wątpię, ponieważ jego ruchy myszy są bardzo niezwykłe, podobnie jak jego ruchy. Bardzo często patrzy na ścianę i nie porusza się normalnie.

Proszę administratorów, aby przyjrzeli się bliżej tej sprawie i w razie potrzeby obserwowali ją w trybie widza z fałszywym nickiem.

Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV):
    link do demo:https://www.sendspace.com/file/0el347

Ważny:

1) Nie chcę, aby gracz został niesłusznie zbanowany, więc proszę administratorów, aby uważnie go obserwowali.
    2) Nawet jeśli prawdopodobieństwo jest niskie: Może był na rozmowie zespołowej ze swoimi przyjaciółmi i przekazali mu informacje o tym, gdzie są przeciwnicy. Trochę w to wątpię, ponieważ jego ruchy myszy są bardzo niezwykłe, podobnie jak jego ruchy. Bardzo często patrzy na ścianę i nie porusza się normalnie.

Proszę administratorów, aby przyjrzeli się bliżej tej sprawie i w razie potrzeby obserwowali ją w trybie widza z fałszywym nickiem.

nie było adminów na serwerze, kiedy grał w ten sposób. Jestem na 100% pewien, że oszukuje. Jeśli są tam administratorzy, nie będzie to tak oczywiste.

Edited by allblueee
    • Thanks! (+1) 1

Guest
    This topic is now closed to further replies.
     Share

• Create New...