Skocz do zawartości

    Zamknięty Morderca WH ?


    allblueee
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 7
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Jako że gracz dostał UB po wstawieniu ss'ów, gdyż te okazały się czyste (link do tematu), a jego gra dalej budzi wątpliwości obejrzałem uważnie i rozpisałem HLTV z dnia 13.11.2022 r. godz.: 11:35 - 13

    Twój nick: Katakuri Nick admina/gracza: Moderca Steam_id admina/gracza: STEAM_0:1:501709942 Serwer: Paintball CS-Katowice Mapa: cs_wiocha Data i godzina: 11/13/2022 - 12:29:17 Opisz sytuację/zdarzeni

    Twój nick: Katakuri
    Nick admina/gracza: Moderca
    Steam_id admina/gracza: STEAM_0:1:501709942
    Serwer: Paintball CS-Katowice
    Mapa: cs_wiocha
    Data i godzina: 11/13/2022 - 12:29:17
    
    Opisz sytuację/zdarzenie: 
    
    Sprawdź te okresy
    proszę obejrzyj wideo
    


    0:41-0:58 żadne wyjaśnienia nie są potrzebne
    1:30-1:50 żadne wyjaśnienia nie są potrzebne
    2:42-2:57 żadne wyjaśnienia nie są potrzebne
    3:52-4:00 żadne wyjaśnienia nie są potrzebne

    6:00-7:25 Ukryłem się, ale on wciąż wie, że tam jestem, skąd może być taki pewien?
    8:00- 8:15 100% wh
    8:40-9:14 wie, gdzie jestem, chociaż mnie nie widział. Jak może strzelać tak pewnie? I 9:14 prefire
    10:25-10:42 prefire

     

     

    Ważny:

     

    1) Nie chcę, aby gracz został niesłusznie zbanowany, więc proszę administratorów, aby uważnie go obserwowali.
    2) Nawet jeśli prawdopodobieństwo jest niskie: Może był na rozmowie zespołowej ze swoimi przyjaciółmi i przekazali mu informacje o tym, gdzie są przeciwnicy. Trochę w to wątpię, ponieważ jego ruchy myszy są bardzo niezwykłe, podobnie jak jego ruchy. Bardzo często patrzy na ścianę i nie porusza się normalnie.

    Proszę administratorów, aby przyjrzeli się bliżej tej sprawie i w razie potrzeby obserwowali ją w trybie widza z fałszywym nickiem.

    
    Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV):
    link do demo:https://www.sendspace.com/file/0el347

    Ważny:

     

    1) Nie chcę, aby gracz został niesłusznie zbanowany, więc proszę administratorów, aby uważnie go obserwowali.
    2) Nawet jeśli prawdopodobieństwo jest niskie: Może był na rozmowie zespołowej ze swoimi przyjaciółmi i przekazali mu informacje o tym, gdzie są przeciwnicy. Trochę w to wątpię, ponieważ jego ruchy myszy są bardzo niezwykłe, podobnie jak jego ruchy. Bardzo często patrzy na ścianę i nie porusza się normalnie.

    Proszę administratorów, aby przyjrzeli się bliżej tej sprawie i w razie potrzeby obserwowali ją w trybie widza z fałszywym nickiem.

     

    nie było adminów na serwerze, kiedy grał w ten sposób. Jestem na 100% pewien, że oszukuje. Jeśli są tam administratorzy, nie będzie to tak oczywiste.

    Edytowane przez allblueee
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Edytowane przez Potwor z Piekiel
    • Dzięki! (+1) 2
    • Super! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!