Skocz do zawartości

    Zamknięty Skarga


    Mariozek
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 6
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    @  Spe3DU w swoim stylu XD Prywatnie nie dociera, to może tu napiszę. Zacznij chłopie sprawdzać tych ludzi dłużej niż jedną rundę. Nie banuj każdego, kto Cię zabije... Twój limit upomnień już si

    Twój nick: GLOBALELITE SMURF Nick oskarżanego admina/gracza: Spe3DU SteamID oskarżanego admina/gracza: A tutaj w jego profilu na Cs.Katowice nie można wejść w profil na Steam nawet wiec no super pilnu

    Twój nick: GLOBALELITE SMURF
    Nick oskarżanego admina/gracza: Spe3DU
    SteamID oskarżanego admina/gracza: A tutaj w jego profilu na Cs.Katowice nie można wejść w profil na Steam nawet wiec no super pilnujecie swoich Administratorów
    Data i godzina:16.20
    Opis sytuacji: Gram dosłownie 10 sekund na serwerze i oczywiście zabiłem kolege w pałacach i wlepił bez sprawdzenia mnie nawet bana za wh. Nie mam prima i nie mam profilowego ale to nie jest powód żeby admin mógł sobie bez jakichkolwiek akcji sprawdzania chociażby gracza wlepić bana. CSGO mam włączone z waszym banem wiec zapraszam do rozmowy. Taki Admin czy tam Moderator który banyuje sobie bo mu sie nie podobał że zginął powinien dostać degrada. Poniżacie graczy którzy nie mają prima i waszym zdaniem jest to okey ? nie każdy nonprime to chiter tak samo nie kady Admin powinien nim być. Podsumowując wszystko jest tio zachowanie niegodne i nie powinno być tolerowane jezeli wam zależy na graczach.
    Dowody (Screenshoty/demko GOTV): Dowody to powinien mieć w tym momencie admin który tych dowodów nawet nie chciał uzyskać tylko dał sobie bana i bez problemu. 
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • WOW! (+1) 1
    • Haha 1
    • Super! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!