Jump to content

  #88 Szybka szóstka -> Z3Du ///M


  Luxi
   Share

  Recommended Posts

  FueL7qj.gif

   

  Hejka!

  Osobą, która zechciała odpowiedzieć mi na 6 pytań jest @  Z3Du ///M

  Zapraszam do czytania! :D

   

  ***

   Wszyscy mają problem już przy pierwszym pytaniu. Na początek opowiedz Nam kilka słów o sobie. Kim jesteś i jakim jesteś człowiekiem?
   

  Mam na imię Hubert, mam 21 lat, pochodzę z Rzeszowa, skończyłem technikum informatyczne i obecnie pracuje jako operator wózka widłowego, oprócz tego jestem powiązany z mechaniką samochodową jak i ogólnie z motoryzacją. Moim hobby jest granie w gry lub spędzanie wieczorów w warsztacie grzebiąc przy swoim aucie.

   

  Żaden człowiek nie urodził się idealny. Każdy z Nas popełnia błędy, jedni wyciągają z Nich wnioski, inni nie. Jak to mówią, człowiek uczy się na błędach. Czy jest w życiu coś, co uważasz za błąd i potrafisz wyciągnąć z tego jakieś wnioski?

   

  Moim błędem życiowym jest zawalenie matury i szansy na dostanie się na dobre studia informatyczne, sądzę że gdybym miał jeszcze raz taką szansę to przyłożył bym się do tego bardziej.

   

  W życiu każdego człowieka pojawia się coś takiego jak 'szansa'. Niektórzy potrafią z niej skorzystać, inni nie. Opowiedz Nam, czy była w Twoim życiu jakaś szansa, której nie wykorzystałeś i dlaczego tak się stało?

   

  Takiej szansy jeszcze nie miałem, dopiero za pół roku będę miał szasnę przeprowadzić się do Stanów Zjednoczonych i na pewno ją wykorzystam.

   

  Czy uprawiałeś jakiś sport w swoim życiu? Jaki jest Twój ulubiony sport i dlaczego akurat ten?

   

  Byłem w klasie sportowej o profilu pływackim, 6 lat spędziłem na basenie po 4 godziny dziennie. Był to mój ulubiony sport, bo w wodzie czułem się najlepiej, aczkolwiek również bardzo lubię piłkę nożną, unihokej i piłkę ręczną.

   

   W dzisiejszych czasach pieniądze są Nam potrzebne do wszystkiego. Powiedz Nam, jakie znaczenie mają dla Ciebie pieniądze w życiu?

   

  Pieniądze w dzisiejszych czasach mają dla mnie bardzo duże znaczenie, ponieważ niestety, ale bez pieniędzy nie ma szans na samorozwój.

   

   Jaki sens miałoby życie bez przyjaciół? Nie miałoby żadnego sensu. Jakie według Ciebie powinien mieć cechy prawdziwy przyjaciel? Czy masz takiego przyjaciela?

   

   Prawdziwy przyjaciel powinien cechować się szczerością, lojalnością i dużym wyrozumieniem. Tak posiadam takiego przyjaciela, jest ze mną na dobre i na złe już od czasów dzieciaka.

   

  ***

  • I like this! (+1) 2
  • OMG 1
  • Cool! (+1) 1
  Link to comment
  Share on other sites

  Create an account or sign in to comment

  You need to be a member in order to leave a comment

  Create an account

  Sign up for a new account in our community. It's easy!

  Register a new account

  Sign in

  Already have an account? Sign in here.

  Sign In Now
   Share

  ×
  ×
  • Create New...