Skocz do zawartości

    Zamknięty riczi v2


    MemesiO
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 4
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Gracz został odbanowany! Jeżeli nie zgadzasz się z podjętą decyzją, zgłoś ten post Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie

    Nick podczas gry: r1czi

    Data Bana: 10.10.2022 17:35

    Serwer: Only Mirage

    Powód Bana: rzekomo Wallhack

    Twoje Steam ID:  STEAM_1:1:613452199

     

    Dlatego iż przysługuje mi prawo do ponownego odwołania się, tworze ten post.

    (Gracz, który odwołuje się drugi raz od bana musi dać antyrozpiskę/uzasadnienie ponownego odwołania się od bana.)

     

    "26:15min - słyszysz, że gościu z okna prefire'ruje w Ciebie więc dajesz mołotowa do okna i peekujesz dół connectora gdzie jest gościu wcale się nie spodziewasz, że ktoś może stać na jego podeście ani nikogo z shorta.. podpowiem Ci, że osoba która Cię wtedy zabiła i którą widziałeś przez ścianę nie widzi Cię do póki nie peekniesz go tak jak zrobiłeś, a na shorta jesteś odsłonięty

    28:15min - dostałeś info, że jeden ma zero nie peeknąłeś go tylko uciekłeś za zakręt podczas gdy team wychyla na mida moim zdaniem cofnąłeś z mida tylko dla tego, bo widziałeś 4 enemy na midzie 

    30min - cóż za doskonały tajming wychylenia na mida i niesamowita głowa.. a w tych apartach 10sec później czemu tak długo czekałeś żeby zabić przeciwnika w tej pozycji masz przewagę a poza tym wychylasz z celownikiem idealnie na jego głowie wcale nie myślisz o tym, że może stać trochę dalej wcelowany tylko wiesz  o tym, że podszedł.. tylko nie wiem skąd skoro gościu podszedł na shift

    31:40min - drugi ładny tajming celownik na wychylającego z pałacu CT i soczysty one tap w jego stronę.. "

     

    26:15min - Standardowy molo do okna którego w czasie tej mapy dałem z 10 razy, po co mam pickować shorta skoro 3/4 graczy na tym serwerze nie potrafi zeskoczyć z okna. Na podest było za szybko, żeby ktokolwiek pickował.

    28:15min - za nim gość powiedział, że jeden ma zero ja już zrobiłem skok do tyłu, jaki sens pickować jak słysze dwie bronie nawalające w zakręt, co do akcji poprzedniej, zrobiłem to samo w tej rundzie co w poprzedniej a jednak nikt w connie nie był, twoje zdanie jak widać jest mało warte. Dostaje flasha na łeb cofam pickuje gość mi timingowo ucieka nie widze, dopiero słysze jak ubija mojego pickuje. Jakbym miał rzekome "wh" to bym leciał za modelem. Ale dziwnym trafem tego nie robie.

    30min - odpisywałem  na steamie wtedy z tego co pamiętam, picknałem i gość stał jak słup 3s miałem czas nawet ustawić celownik. Zwykła głowa 1/4 nawet to pokazuje. Gościu nie wiem jaką masz rangę ale mogę się domyśleć po twoim 0.9 kdr na 3 poziomie esportalu, popatrz na poprzednie rundy, cały czas tak pickuje tv bo to jest wyćwiczone. Celownik na doniczce idealnie na głowę. Nie pickowałem bo słyszałem, że przeładowywuje, dla mnie normalnie jest, że skrył się za ścianą albo stoi daleko dlatego poczekałem te "5s" nie 10 🙂

    Wiesz skąd wiem że podszedł na shifcie, wyłącz xreya posłuchaj jak przeładowywuję coraz bliżej. 

    31:40min - timing? W którym momencie, jak ja tam stoje 20s z moim teammate i czekamy na skrót. Bo to normalne na społecznościach. Tap ładny, ale gość znowu stał 2s i czekał na moją reakcje.

     

     

    Co z akcjami przed 26min. Co po nich? Co w trakcie rund. Pojedyncze fragi wyciągasz, zamiast całe rundy.

     

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!