Skocz do zawartości

    Zamknięty Skarga/unban


    ST4R pl
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 5
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    02.09.2022 dostalem mute'a na 5 min za spam (od uzytkownika kaban) zupelnie sie z tym zgadzam, poniewaz spamowalem. Nastepnie dostalem mute'a na 10 min (od uzytkownika kaban) za spam. Tutaj moglbym si

    02.09.2022 dostalem mute'a na 5 min za spam (od uzytkownika kaban) zupelnie sie z tym zgadzam, poniewaz spamowalem. Nastepnie dostalem mute'a na 10 min (od uzytkownika kaban) za spam. Tutaj moglbym sie klocic, ale wybaczam (troche spamowalem) nastepnie nie odzywajac sie na serwerze ani nie piszac nic przez okolo 15 - 20 min dostalem mute'a na 1h za spam/voice (nie odzywajac sie przez 15-20 min od uzytkownika szymek). Moim zdaniem sie splakal, poniewaz zabilem go w gierce komputerowej i odrazu po jego smierci dostalem mute'a (1h). Moim zdaniem splakanie sie w grze komputerowej, bo ktos go zabil normalnym strzalem (nie bylo to w skoku ani nic takiego, sam nieraz sie spakuje za to, ze ktos mnie zabije w skoku, ALE TO NEI BYLO W SKOKU), dal mi mute'a zeby sie wyrzyc i skorzystal z sytuacji. Naganne zachowanie i nwm jak on ma wgl admina. PROSZE O WYCIAGNIECIE KONSEKWENCJI.

    • Ja pierd*le 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!