Skocz do zawartości

    Zamknięty Skradzione konto steam


    Jesse
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 8
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Pamietam, ze kiedys dalo sie odzyskac konto steam piszac do supportu i wysylajac im klucze (kody do gier ktore mozna bylo uzyskac ze stron takich jak g2a czy kinguin) / kody paysafecard ktore zostaly

    Tak jak kolega @ Letaryat napisał. Dowód zakupu lub steam key jakiejś gierki z konta powinien wystarczyć. Aż dziwne, że support o to nie poprosił (chyba, że o tym zapomniałeś wspomnieć :D). Mnie

    Cześć! 

     

    Zwracam się do was, ponieważ mam (chyba) dość poważny problem ze swoim kontem steam. Do rzeczy:

     

    Jakiś czas temu zauważyłem, że nie mogę zalogować się na swoje konto steam. Pisałem do supportu, próbowałem przywracać hasła itp. 

    W końcu udało mi się zalogować ( nie wiem jakim cudem) i po wejściu w opcje konta okazało się, że mój e-mail i nr. telefonu został zmieniony na jakiś Rosyjski.

    Problem polega na tym, że kodu Steam Guard na swój telefon nie używałem od lat, a starego numeru telefonu już nie znam i nie pamiętam, po opisaniu całego problemu w dziale pomocy

    technicznej steam zostałem poproszony o OBECNY numer przypisany do konta. Jednak OBECNY numer z tego co widziałem nie był na pewno numerem, którego kiedyś używałem więc zapewne

    został zmieniony na numer Rosyjski.

     

    Skąd wiem, że rosyjski? Otóż e-mail na który został zmieniony miał domenę   ".ru"

     

    Nie mogłem ani zmienić od razu hasła ani numerów bo byłem proszony o potwierdzenie przez własnie numer Rosyjski albo kod z tamtego e=mail i co ciekawe na swoim koncie e-mail nie posiadałem żadnej wiadomości

    jako by ktoś chciał/próbował zmienić hasło do konta.

     

    Support jest "bezradny" zamknęli temat i po krzyku.

     

    Uprzedzając pytania: Tak, wszystkie przedmioty CS:GO etc.  zostały w jednym momencie przesłane na konto Rosyjskie a następnego dnia po moim "szczęśliwym" logowaniu straciłem dostęp do całego Steam. 

     Posiadam ss/filmiki z nickami kont, na które zostały wysłane przedmioty  nagrywane bezpośrednio  z ekranu po kradzieży jednak wolałbym się nimi podzielić  dopiero po tym jak uzyskam chociażby ułamek pomocy ze strony użytkowników  forum.

     

    Z góry dziękuje wam za jakąkolwiek pomoc, postaram się jakoś odwdzięczyć każdemu, kto wniesie coś więcej niż " Napisz do supportu jeszcze raz" 🙂

     

    ~Jesse

     

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!