Skocz do zawartości

    Zamknięty #86 Szybka szóstka -> Wika


    Luxi
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 3
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Hej hej! Dzisiaj na 6 pytań zechciała odpowiedzieć mi @  Wika ! Zapraszam do czytania   ***   Bardzo trudna jest umiejętności opisania własnej osoby. Tym bardziej gdy po

    Gdybyś @  Wika była u nas wcześniej, to może zdałbym maturę 😂    Świetna robota dziewczyny! 😀

    X7HDSnw.gif

     

    Hej hej!

    Dzisiaj na 6 pytań zechciała odpowiedzieć mi @  Wika !

    Zapraszam do czytania :D

     

    ***

     

    Bardzo trudna jest umiejętności opisania własnej osoby. Tym bardziej gdy pomijamy wykształcenie, zawód czy też narodowość. Odpowiedzi są różnorodne. Dlatego zacznijmy standardowo od głównego pytania - Kim jesteś? 

     

    To pytanie można zinterpretować na wiele sposobów. Oczywiście jak każdy wie, jestem człowiekiem tzw. "istotą rozumną", ale nie na tyle rozumną, żeby potrafić odpowiedzieć na to pytanie. Oczywiście, jak każdy popełniam wiele błędów, ale uczę się na nich. Nie potrafię opisać siebie, ale wydaje mi się że jestem osobą charyzmatyczną, wesołą oraz lekko roztargnioną. Żeby otrzymać najlepszą odpowiedź na to pytanie,  trzeba mnie po prostu poznać 🙂

     

     Hmmm.. Nasza przyszłość była planowana już od  bobasa. Jednak bardzo duża część naszych planów oraz marzeń nie wypaliła z różnorodnych przyczyn. Dlatego chciałabym abyś spojrzała kilkanaście lat wstecz, a po chwili na swoje dotychczasowe życie. Żyjesz tak jak sobie to wymarzyłaś?

     

    Nigdy nie byłam typem marzyciela, ale póki co wszystko jakoś się układa, więc śmiało mogę stwierdzić, że żyje jak sobie to wymarzyłam. Dostałam się do wymarzonej szkoły oraz mam kochająca rodzinę i bliskich, bez których nic bym nie mogła zrobić. Oczywiście znajdzie się kilka rzeczy, które przydało by się poprawić, ale jeszcze jest na to czas. 

     

    To, jak się zachowujemy, co robimy, w jaki sposób zostaliśmy wychowani – mówi o tym, co jest dla Nas ważne i cenne. Dlatego postanowiłam zadać Ci pytanie - Jakie są najważniejsze wartości w Twoim życiu?

     

    Zdrowie, rodzina, miłość oraz pieniądze, bo za coś trzeba żyć. 

     

    Mówią, że człowiek uczy się przez całe życie. Od urodzenia, aż do śmierci. Odpowiedz Nam : Co jest najważniejszą rzeczą, jakiej się nauczyłaś do tej pory?

     

    Matematyka, za niecały rok będę pisać maturę rozszerzoną z matematyki, która będzie miała duży wpływ na moją przyszłość związaną ze studiami. 

     

    Czy jest coś, co robisz zupełnie inaczej niż reszta społeczeństwa?

     

    Poza wlewaniem najpierw mleka i bycia leworęczną, to raczej nic.

     

    Czy jesteś osobą, którą chciałabyś mieć za przyjaciela? Za co ceniłabyś siebie jako przyjaciela? Co by Ciebie w Tobie denerwowało?

     

    I tak i nie. Ceniłabym siebie przede wszystkim za humor, bezstronność, wsparcie oraz dystans, a denerwowałaby mnie moja szczerość, introwertyzm i mój głos.

     

    ***

    • Lubię to! (+1) 1
    • Super! (+1) 3
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • WOW! (+1) 1
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 4 tygodnie później...
    • Luxi zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!