Jump to content
 • Search In
  • More options...
  Find results that contain...
  Find results in...

  #86 Szybka szóstka -> Wika


  Luxyrie
   Share

  Recommended Posts

  • Cała zawartość 3
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

  Top Posters In This Topic

  Najpopularniejsze posty

  Hej hej! Dzisiaj na 6 pytań zechciała odpowiedzieć mi @  Wika ! Zapraszam do czytania   ***   Bardzo trudna jest umiejętności opisania własnej osoby. Tym bardziej gdy po

  Gdybyś @  Wika była u nas wcześniej, to może zdałbym maturę 😂    Świetna robota dziewczyny! 😀

  X7HDSnw.gif

   

  Hej hej!

  Dzisiaj na 6 pytań zechciała odpowiedzieć mi @  Wika !

  Zapraszam do czytania :D

   

  ***

   

  Bardzo trudna jest umiejętności opisania własnej osoby. Tym bardziej gdy pomijamy wykształcenie, zawód czy też narodowość. Odpowiedzi są różnorodne. Dlatego zacznijmy standardowo od głównego pytania - Kim jesteś? 

   

  To pytanie można zinterpretować na wiele sposobów. Oczywiście jak każdy wie, jestem człowiekiem tzw. "istotą rozumną", ale nie na tyle rozumną, żeby potrafić odpowiedzieć na to pytanie. Oczywiście, jak każdy popełniam wiele błędów, ale uczę się na nich. Nie potrafię opisać siebie, ale wydaje mi się że jestem osobą charyzmatyczną, wesołą oraz lekko roztargnioną. Żeby otrzymać najlepszą odpowiedź na to pytanie,  trzeba mnie po prostu poznać 🙂

   

   Hmmm.. Nasza przyszłość była planowana już od  bobasa. Jednak bardzo duża część naszych planów oraz marzeń nie wypaliła z różnorodnych przyczyn. Dlatego chciałabym abyś spojrzała kilkanaście lat wstecz, a po chwili na swoje dotychczasowe życie. Żyjesz tak jak sobie to wymarzyłaś?

   

  Nigdy nie byłam typem marzyciela, ale póki co wszystko jakoś się układa, więc śmiało mogę stwierdzić, że żyje jak sobie to wymarzyłam. Dostałam się do wymarzonej szkoły oraz mam kochająca rodzinę i bliskich, bez których nic bym nie mogła zrobić. Oczywiście znajdzie się kilka rzeczy, które przydało by się poprawić, ale jeszcze jest na to czas. 

   

  To, jak się zachowujemy, co robimy, w jaki sposób zostaliśmy wychowani – mówi o tym, co jest dla Nas ważne i cenne. Dlatego postanowiłam zadać Ci pytanie - Jakie są najważniejsze wartości w Twoim życiu?

   

  Zdrowie, rodzina, miłość oraz pieniądze, bo za coś trzeba żyć. 

   

  Mówią, że człowiek uczy się przez całe życie. Od urodzenia, aż do śmierci. Odpowiedz Nam : Co jest najważniejszą rzeczą, jakiej się nauczyłaś do tej pory?

   

  Matematyka, za niecały rok będę pisać maturę rozszerzoną z matematyki, która będzie miała duży wpływ na moją przyszłość związaną ze studiami. 

   

  Czy jest coś, co robisz zupełnie inaczej niż reszta społeczeństwa?

   

  Poza wlewaniem najpierw mleka i bycia leworęczną, to raczej nic.

   

  Czy jesteś osobą, którą chciałabyś mieć za przyjaciela? Za co ceniłabyś siebie jako przyjaciela? Co by Ciebie w Tobie denerwowało?

   

  I tak i nie. Ceniłabym siebie przede wszystkim za humor, bezstronność, wsparcie oraz dystans, a denerwowałaby mnie moja szczerość, introwertyzm i mój głos.

   

  ***

  • I like this! (+1) 1
  • Cool! (+1) 2
  Link to comment
  Share on other sites

  Create an account or sign in to comment

  You need to be a member in order to leave a comment

  Create an account

  Sign up for a new account in our community. It's easy!

  Register a new account

  Sign in

  Already have an account? Sign in here.

  Sign In Now
   Share

  ×
  ×
  • Create New...