Skocz do zawartości

    Zamknięty Free duck v2 + extras


    wtrxgod
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 12
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Proszę przeczytać cały temat, bo poruszam też kwestie niedotyczące ducka na pb @ Właściciel @ Administrator @ Junior Admin @ [CS 1.6] Opiekun PaintBall @ [CS 1.6] Opiekun Only Dust2 @ [CS 1.6] Ad

    Z bansem super opcja!!! Co idzie z tym ? A noooo 😊 nowe tematy, dramy, romanse, większa  frekwencja odwiedzających serwy i forum. Wspominasz o Dymku i Vegazie, to są jedni z nielicznych, którzy byli k

    Żeby ktoś mógł wprowadzić negatywną atmosferę, trzeba mieć ludzi na serwerze. Boty się za bardzo nie przejmą wyzwiskami jakiegoś bananowego chłopca czy innej bananowej dziewczynki z ego top. Nic

    Proszę przeczytać cały temat, bo poruszam też kwestie niedotyczące ducka na pb

    @ Właściciel @ Administrator @ Junior Admin @[CS 1.6] Opiekun PaintBall @[CS 1.6] Opiekun Only Dust2 @[CS 1.6] Admin PaintBall @[CS 1.6] Admin Only Dust2 @Globalny Admin 1.6

     

    Dzień dobry.

     

    Wiem, że na to już może być trochę za późno, ale jak to mówią - lepiej późno niż wcale.

    Chciałbym zaproponować wyłączenie pluginu na blokadę sgs.

     

    Tłumaczę powód takiej propozycji.

    Wszedłem dziś na serwer postrzelać się z jakimś Panem non-steamem i te ~10 sekund blokady totalnie zmieniło oraz spowolniło mój styl gry.

    Przez brak możliwości duckowania na małej mapie, poczułem się na równi z tamtym zawodnikiem, mimo że on pewnie włączył tę grę trzeci raz w życiu.

    W csie nie chodzi o to, by każdy był sobie równy, a to między innymi powoduje ten plugin i nie jest ważne, czy to pierwsze 10, czy 5 sekund rundy. Ograniczenia są bardzo odczuwalne.

     

    Odniosę się do słów @ Ogen Dogen z poprzedniego tematu (link), kierowanych w stronę dymka oraz @ veegaz

    W dniu 23.04.2021 o 21:55, Ogen Dogen napisał:

    Odkąd grałem klanowo na paintballu (pierwszy raz jakieś już 10 lat temu) to przerabiałem już przeróżne skrypty, dopalacze, wspomagacze i nikt nie osiągał czegoś takiego jak Wy, nawet ci co latami ćwiczyli rolkę (a wy tutaj gracie stosunkowo krótko).

     

    Ja również w czasach klanów (od około roku 2010) nie widziałem takich czarów i szczerze mówiąc mieszankę scroll+duck, która całkiem nieźle podkreśliła mój movement, odkryłem dopiero w granicach 2016 czy nawet 2017r. Mój stosunek do nauki czegokolwiek jest krótko mówiąc analny, więc praktycznie się tego nie uczyłem. Przyszło samo z czasem i myślę, że gdybym włożył choć odrobinę starań w naukę movementu, mógłbym nawet latać przez ściany w tej grze.

     

    Co może zmienić zaakceptowanie tej propozycji?

    Jakby to ująć.... Gorzej na serwerze już być nie może. Wyłączenie tej blokady nie zmieni nic lub zmieni niewiele, a dla emerytowanych graczy mojego pokroju, którzy będą chcieli sobie od czasu do czasu wejść i przypomnieć stare śmieci, będzie to na pewno duże odciążenie w porównaniu do tego, co jest teraz.

     

    Kilka słów niedotyczących powyższej propozycji

    Zdaję sobie sprawę, że lata świetności cs 1.6/paintballa już dawno za nami i bez reklamy większość serwerów świeci pustkami, ale są też serwery wypchane po brzegi i trzeba z nich brać przykład. Oni w jakiś sposób dają radę, to czemu my mamy być do tego niezdolni?

    Tym bardziej warto się postarać w tym momencie, bo z mojego researchu wynika, że obecnie na polskiej scenie nie ma dobrze rozwiniętego serwera paintball.

     

    Moim skromnym zdaniem wypełnienie serwera nie polega na samym zakupie reklamy, ale również na atmosferze wśród graczy i administracji, która swego czasu była u nas dość nerwowa i rygorystyczna, przez co częściej dało się odczuć spadek niż wzrost frekwencji.

    Trochę więcej zaangażowania, mniej kija w dupie i wszystko z czasem wróci na właściwe tory.

     

    Dodatkową propozycją jest unban dla wszystkich, najlepiej dla całego AMXBansa, wliczając w to serwer dust2, który podupadł podobnie jak paintball. Nie zważając na popełnione czyny, dać każdemu zbanowanemu jeszcze jedną szansę. Nawet tym zagorzałym wrogom sieci.

    Zadajcie sobie dwa pytania i dobrze pomyślcie nad odpowiedzią... Czy możemy wiele na tym stracić? Czy możemy na tym coś zyskać?

     

    Jedno jest pewne - stojąc w miejscu doprowadzimy co najwyżej do uśmiercenia wszystkiego, co wspólnie budowaliśmy przez prawie 10lat.

    • Dzięki! (+1) 1
    • Super! (+1) 4
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 4 miesiące później...
    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!