Skocz do zawartości

    Zamknięty Serwer Zombie Plague


    ArbuZiXX
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 5
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Hej, Przez ostatnie miesiące miałem problem ze znalezieniem jakiegoś fajnego serwera - na którym i tryb gry by mi odpowiadał, i atmosfera. Niestety nic co by mi odpowiadało nie znalazłem dlatego pos

    Hej,
    Przez ostatnie miesiące miałem problem ze znalezieniem jakiegoś fajnego serwera - na którym i tryb gry by mi odpowiadał, i atmosfera. Niestety nic co by mi odpowiadało nie znalazłem dlatego postanowiłem stworzył własny serwer.
    Jego konfiguracja jest zainspirowana serwerem na którymś kiedyś grałem, a dziś jest już nieaktywny. Jest to klasyczny Zombie Plague 4.3 z pewnymi dodatkami.
    Szukam sieci do której mógłbym nie tyle dołączyć co podjąć współpracę - potrzebuję przede wszystkim forum, adminów, reklamy i ludzi z dobrą radą. W zamian oferuję promowanie sieci CSKatowice.

    Zaznaczę że nie mogę sobie pozwolić na przekazanie pełnego dostępu do serwera - raz ze względu na typ hostingu (VPS - czyli taki wirtualny komputer), dwa że po prostu nie chcę.
    Moim celem co do serwera jest żeby codziennie w okolicach godziny 17 było najlepiej 15 graczy i więcej, a minimum 10. Finansowo jestem w stanie przeznaczyć 100 zł miesięcznie na reklamę przez pierwsze 3 miesiące, przy czym wymogiem jest żeby minimalne cele były spełnione już po pierwszym miesiącu. Aktualnie wykupuję reklamę MasterBoost w Polsce ale jestem otwarty na inne propozycje. Jeżeli chodzi o sam koszt hostingu to jest on pomijalny.
    Serwer jest już w dużej mierze skonfigurowany pod względem trybu gry, nie planuję większych zmian.

    Rodzaj modyfikacji serwera: Zombie Plague 4.3
    IP serwera: 31.6.69.66:27015
    Hosting serwera: sldc.eu
    Link do GameTracker.com: https://www.gametracker.com/server_info/31.6.69.66:27015/   (uwaga: boty mogą grać na serwerze gdy jest mniej niż 4 graczy)

    Nick: ArbuziXX / Kucyk Ładny
    Imię: Grzesiek
    Wiek: 27
    Kontakt: https://steamcommunity.com/id/arbuzixx

     

    ZAPRASZAM DO SPRAWDZENIA!

    Edytowane przez ArbuZiXX
    • Super! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!